Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Summer in Mara

16.06.2020
09.12.2020
05.01.2021
kompatibilní
95
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

V dobrodružné hře Summer in Mara se coby mladá dívka Koa stanete vlastníky malého tropického ostrova na cizí, oceány pokryté planetě a budete o něj pečovat jako o svůj nový domov. To zahrnuje klasické úkony jako setí a sklízení políček se zeleninou, chov domácí zvěře, rybolov, těžbu nerostných surovin či kácení a sázení stromků. Ze surovin si pak vytváříte nástroje a materiály pro stavbu budov či vylepšování vaší loďky.

Váš soukromý ostrov je však jen jeden z mnoha ostrovů nacházejících se na tropickém souostroví nazvané Mara. Srdcem jste dobrodruh a se svou loďkou budete brázdit oceán, prozkoumávat přilehlé ostrovy a hledat skryté poklady nebo artefakty. Na dalších pevninách se nachází spousta různorodých obyvatel, s nimiž si můžete popovídat, obchodovat nebo dostávat úkoly. Postupem času získáte nové schopnosti, jenž vám pomohou ve zvelebování vašeho ostrůvku či se vám budou hodit během pátrání po účelu zamčených magických dveří nacházejících se nedaleko vašeho domova. Dveře totiž mohou být klíčové při boji se zlotřilou galaktickou organizací, mající zálusk na bohatství vaší mírumilovné planety.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.