@Charllize (16.12.2022 19:49): Díky, pěkný. Jak tam ležel na zemi kvůli zvratu v ději... dobrej řízek:) Tohle přesně ukazuje tu největší sílu příběhu starých jrpg, vyjádřit komplexní pocity a koncepty pár slovy.
Koukám ze to tvé Ringohraní se rozrůstá v solidní almanach j/rpg :) Dobrá práce. Ohledně Suikodenu mám podobný pocity jak píšeš, i když zamlzeně, je to už let. Vlastně jsem nikdy neměl moc rad když se mi nabízí zbytečně moc postav za které jde hrát. Měl jsem s tim problém i Chrono Crossu a v dalších. Mám rad přesný opak, třeba jako Wild Arms. Nejlepší vzpomínky mám na Suikoden 4 který je nejvíc nenáviděný, me to mořské dobrodružství sedlo :)
To jsem hral nekdy v roce 1999 na PS1 sice to byl po FF7 trosku sok, ale i tak to bylo velmi dobre. Sehnal jsem to tenkrat v nejaky bazaru s elektronikou kde to meli hozeny mezi VHS kazetama:)
Dalsi serie ktera chcipla s prichodem hernich milenialu (PS3) a jejich Uncharted:)