@ghost (08.04.2020 08:27): a to jsem ještě zdaleka neskončil :D novinky typu Doom Eternal nebo Ori and the Will Smith se tady propírají neustále, tak se kromě aktuálně dohraných starších her snažím něco napsat i k zajímavým starším kouskům, které mě zaujaly v minulosti..
Mám hru z gogu a nejde čeština píše to problém s SOLData.baf Tak jsem si sehnal level 137, kde měla být už čeština, ale není a problém ten samý.

Tak kdyby někdo po hře vysloveně prahnul a nevadilo mu harakiri s instalací, tak viz. profil.
OK. Hra nainstalována a nějak běhá, ale není to můj šálek pojaponštělého RPG a tuhle hru tedy fakt nedám. Vlastně ani nevím, kde se u mě vzala, sám bych si to v životě nepořídil :D
Hm, s obtížemi nainstalováno na Win7 64bit a spuštěno díky ruskému EXE bez StarForce ochrany. Jde to spustit a zatím i hrát, jen... KDE TO MÁ NĚJAKÉ UKLÁDÁNÍ? Ptám se dříve, než to dostane dalších 5% a pro mé vlastní zdraví.
Neuvěřitelně podhodnocená hra, asi napíšu komentář, ať to nějakej nerd nehodí do kouta hned jak uvidí 68%.
No, geniální rozhodně není, ale je to takový spestření mezi zástupy stereotypních evropských fantasy RPG... Nejzajímavější na tom asi je různý využití různých postav. A boje jsou později natolik obtížný, že je potřeba využít opravdu všech jejich schopností... Koridorovost bych si do pusy nebral, stejně je na tom třeba Fable nebo KOTOR... Lineární to je, ale co dneska není :-)
musa: No dohrál jsem to až k siréně(nebo jak se ten boss jmenoval) a do tý doby se to nerozjelo. Přes koridor do volnějšího prostranství , tam se objeví spousta nepřátel a ty je zabiješ. Takže ano je to repetetivní, ale mě to třeba bavilo :)
sudeki jsem hral jenom chvili a dlouho jsem to nevydrzel. prislo mi neskonale linearni (az to hezke nebylo), repetetivni a obsahove prazdne, ze jsem ho po chvilce odlozil. jedina cesticka, kterou muzu klusat vpred a stejni nepratele nahromadeni na namestickach, ktere jsou od sebe (ne)pravidelne vzdalena. jak rikam, hral jsem jen chvili, proto nehodnotim a treba se hra dal vic rozjela. kdybych mel ale hodnotit dle zacatku, sudeki by prilis dobre nedopadlo:)
Ty nízké hodnocení mě docela šokujou, mě ta hra třeba přijde skoro geniální :-)