Ani ne tak bugy jako spíš nudný a podivný gameplay (hraješ pořád na jedné mapě (aspoň úvodní mise) a jen se posouváš dál, navíc díky systému hry vidíš pořád své nepřátele, což je trochu meh, v jedničce to nevadilo, protože tam se prostě objevili na kraji mapy a bylo (samozřejmě kromě pár výjimek)).
Na základě článku odkaz bych si to rád zahrál. Odrazují mě ale
špatné recenze. Předpokládám, že je to hodně díky bugům, které by už mohly být opraveny. Stojí to za ty tři stovky nebo je to opravdu tak špatné?
Hrál jsem jedničku a crusaders a super.
Jednička super stavění, Warchest přinesl v Crusaders spostu misí kde jsem si vypiplal hrady dle libosti. Ve dvojce děs. Ale prostě je to něco jiného.
Souhlasím. Já doufám, že Stronghold 3 předvede něco podobného jako Tropico 3 - stejnou hru jako první díl, jen v lepší grafice a novými misemi a pár věcma navíc.
Tak Stronghold 2 je zklamání, ale pouze pokud ho člověk bere jako pokračování jedničky. Ale pokud se k němu přistupuje jako k uplně jiný hře tak není zas tak špatná. Mě se teda víc líbi ta izometrie jedničky.
Tý voe, to vypadá jako jednička ve 3D a ne jako ta zrůdná dvojka. Eh, jsem zvědav.