Aktuálně běží anime High Score Girl, který se krom ohraný zápletky nanicovatej lajdák/dokonalá studentka točí kolem videoher a odehrává se v 90. letech. Píšu sem a doporučuju, páč právě Street Fighter 2 je nejzmiňovanější a je tam o něm pár zajímavostí (ale i o dalších devadesátkovejch hrách).
@Zx Atari 500 (25.08.2016 20:53): to je zřejmě věc vkusu, ale amiga je moc strojová a uřvaná, taková skoro 8bit hudba, na ten Snes to je hodně uhlazený a o dost kvalitnější, ale jak říkám, tohle je asi věc vkusu. Sega verze u hudby taky není špatná, trochu víc podobná Amize, než ke Snesu
Když jsme u toho tak by někdo mohl přidat Ultra Street Fighter IV.
A este raz...preco tu sakra nikto nehodnoti PC VERZIU, ked je to kurva o PC verzii! ;)) Ach jo...ludia su divni :)
Ja už mám koupený, ze steamu stahly prebuy a z cekam jen na 7.7. kdy bud ehra spuštěna...
Jéžiš, to byly časy, když jsem si vystával frontu u automatu abych si mohl s Blankou zařvat :-) Klasika co stojí za vzpomínku
už se těším na čtyřku... zkusil jsem si ten benchmark abych se podíval jak to bude vypadat a je to pěkný :)
Prave, ked sme u PC verzie, tak by sa mala hodnotit PC - hned sa mi tie 95-ky k tejto verzii nejako nehodili :) Ale je to skoda, ze to niektori takto "sidia". Okrem toho, ked uz, tak svoje sympatie treba vyjadrit na adresu Super Street Fighter II Turbo, ktora je naopak velmi dobrou konverziou :)
měla by se hodnotit pc verze, ale u těch původně videoher/automatovek to není lehké, když existuje skvělý originál a slabá pc konverze, třeba.. Boulder Dash, Donkey Kong.. kdo to hrál na pc a kdo je zná (a hodnotí) z automatů, atari apod.?
jj PC verze je slaba ja vim ja to hodnotil podle Arcade ( automatovky ) a tahle mlaticka je vedle King of Fighters serie nejoblibenejsi. Uz netrpelive ocekavam ctverku :-)
By ma zaujimalo, ktori z tych dvoch expertov, co hodnotili tu hru tak vysoko, ju aj naozaj hrali... Pretoze v pripade PC verzie SF2, sa jedna o to, comu sa hovori spackana konverzia. Ergo, uplne na hovno v porovnani s "originalom". :)