Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Stella Glow

100
1 hodnocení Platformy
Žánr:
RPG > nezařazeno *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
17.11.2015 3DS
Vývojáři:
Imageepoch
Oficiální stránky:
https://www.atlus.com/stellaglow/
Stella Glow je japonské tahové RPG od společnosti Imageepoch. Za zmínku také stojí, že se na soundtracku se podílel i Yasunori Mitsuda, který složil hudbu pro legendární Chrono Trigger.

Hlavním hrdinou je mladík Alto, který trpí amnésií, naštěstí se ho ale ujala Lisette společně s její maminkou žijící ve vesničce jménem Mithra, kde hlavní hrdina nalezl svůj nový domov. Bohužel jednoho dne do vesničky dorazila "Čarodějnice Zničení" Hilda, která změnila skoro všechny obyvatele v krystaly. Jediní Alto spolu s Lissete byli zachráněni před strašlivým osudem díky příjezdu rytířů jejího veličenstva. Alto je brzy jejím veličenstvem pověřen, aby přivedl k sobě čtyři čarodějnice a nechal je společně zazpívat skladbu, pomocí které mohou napravit to, co Hilda způsobila. Alto také zjistí, že není obyčejným chlapcem, ale že má zvláštní schopnosti, pomocí kterých dokáže ladit a rozvíjet skladby čarodějnic, které se dají využít při souboji.


Poslední diskuzní příspěvek

Fritol: Me zase naopak to anglicky mluveny slovo pomaha spolu z textem abych tomu lip rozumel. japonstina me vyrusuje a kolikrat pak ani nevim…

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.