Na 3DS eshopu je to aktuálně za 99Kč. Rozhodně kupujte! Moc času nezbývá už...
@Charllize (23.01.2020 16:02): No ono asi i bude lepší to hrát na emulatoru s japonským dabingem, člověk je aspoň ušetřen toho otřesného (ač vtipného) dabingu. :D Někdy asi taky prubnu. Škoda že je to zas na 50h+.
@Charllize (23.01.2020 15:42): To ony víceméně všechny krabičky Imageepoch her. PAL verze Stella Glow, kterou jsem se snažil sehnat než jsem to vzdal a koupil digital, nešla na ebayi sehnat pod 2,5k. To samé Arc Rise Fantasia nebo třetí 7th Dragon, který sice už není přímo od nich, tak opět kolem litra v PAL verzi. Tam jsem měl to štěstí, že jsem ho sehnal od čecha za pětikilo.

Hodně se mi od nich líbí Last Ranker. Chtěl jsem si to zahrát, ale bohužel jsem koukal, že ten anglický překlad není úplný a přeložené jsou jen příběhové části nutné k dohrání a rozhraní. Takový osekaný zážitek si asi nechám ujít. Škoda.

Ale Time and Eternity si jednou zahrajeme na emulatoru. A možná to ani není tak daleko :)
@Drolin (23.01.2020 12:06): Time and Eternity skoncily prava a pred nejakym casem ji stahly z PS store. Takze jedine krabicka ktera se mizerne schani. S nejakym vydanim na PC nebo jinde bych nepocital. Byl to vicemene propadak a dalsi investice do obnoveni autorskych prav je dost nepravdepodobna. Jednou to bude hooodne draha hra v krabicove verzi. Mam dojem ze slo o toho kreslire co do te hry kreslil postavy a tak, ze na to skoncily prava. Ale uz si nejsem jisty uplne.
@Fritol (komentář): Super, konečně komentář na tuto (solidorovu) legendu.

@Charllize (23.01.2020 11:53): Nepotřebuješ přece vidět všechen obsah, spíš to mají, že si hráči řeknou rozdílné zážitky! Časový limit u RPG, kde to dává smysl, podle mě není až tak na škodu a trochu to přidává na uvěřitelnosti a dramatičnosti (než když plníš vše vedlejší a obecně se loudáš). No a pokud je Stella více VN, než SRPG, tak to je plus :)). Škoda, že se zde portu nedočkáme na 100 procent (nepohrdl bych ani PS3kovým Time and Eternity).
@Fritol (23.01.2020 11:42): Toho kdo zavedl do jrpg obecne denni rezimy a casove limity bych nechal vyvalet ve smule a peri.
navic me vzdycky udivuje kde ti tvurci berou tu jistotu ze to kazdy bude chtit hrat 5x aby videl vsechno. zrejme maji za to ze udelali nejlepsi hru na svete a vsichni to budou hrat rok nebo dva aby to vsechno videli.
@Charllize (23.01.2020 11:39): Mně by se to líbilo podstatně víc, kdyby to nebylo tak lineární. Kdyby si člověk mohl aspoň po těch městech volně chodit a zkoumat, vykecávat s NPC a tak. Že je to všechno formou VN to děsně sráží imo. A taky ten "časový limit" kdy prostě nemůžeš vidět ze hry všechno na první průchod mi příjde jako děsně debilní nápad, ač samozřejmě Stella není jediná taková hra.

Ale jinak zábavné čtení :)
@Charllize (03.07.2018 19:56): U té angličtiny stejně čtu titulky ještě... Nemám angličtinu na takové urovni, abych všemu rozuměl od poslechu, kor když mají často nějake přízvuky ještě nebo do toho hraje hudba a ruší tam jiné zvuky. :D Prostě si dávám dabing takový, který mi příjde lepší. Třeba Zaklínače taky hraju v polštině a anglický dabing mi příjde docela špatný/divný.
@Fritol (03.07.2018 15:58): Přiznávám, že jsem nikdy nechápal, co je na tom nepřirozené. Ještě bych připustil, že to dává smysl třeba v Personě, která se odehrává v Japonsku a všechny postavy jsou Japonci, nicméně ve fantasy světech jako Stella Glow tomu nerozumím.

V některých případech jsou japonské hlasy určitě lepší. Občas je i namluveno více dialogů. Zrovna SG má ten dabing ale padnoucí.
@jones1240 (03.07.2018 16:08): Z těch gameplayů mi to přišlo špatné, ale tak třeba bych se do toho dostal. Nakonec mi ani nic jiného nezbyde pokud si to chci zahrát.

Osobně mi příjde, že vtipnost anime je založena hlavně na japonštině a všech těch zvucích co japonští dabéři dělají. Když občas vidím nějakou scénku v angličtině, tak mi příjde, že to postrádá to kouzlo už. A stejně tak si představuju, že to je u her. Moc jsem jich ještě nehrál a na steamu je naštěstí většina s japonským dabingem, takže se tomu snad vyhnu, ale s tim Nintendem je to horší.
@Solidor (03.07.2018 14:47): Jo, to už je extrém :D

@jones1240 (03.07.2018 15:15): To je čistě o tom, že k anime se angličtina nehodí... Jestli si na to zvyklý, tak budiž, asi rozeznáš "kvalitu" lépe. Já v životě anime v angličtině neviděl a nehodlám to měnit. Stejně tak se chci vyhnout angličtině u anime her, protože mi to prostě příjde nepřirozené.

A to jinak nejsem žádný hater dabingu, na hrané filmy v klidu koukám s českým dabingem.
Já už si pomalu začínám myslet že kritizování anglického dabingu u JPN her je póza :D Zrovna Stella Glow ho má opravdu povedený a skvěle odpovídá té místy i docela bláznivé atmosféře :D
5$ sleva zrovna. Není to moc, ale na Nintendo asi furt dobré :D (ok, EU eshop nic, klasika)

Žánr docela mimo mě, ale možna bych to aj prubnul, gameplaye vypadají dobře a vy to tu tak vychvalujete... Ten otřesný anglický dabing hádám v PAL verzi nejde nijak změnit bez zásahu do systému, že?
Skoda ze na handheldech nehraju, urcite bych to zkusil....hned po vsech tech Etrian Odyssey:)
Tak už jsem asi za polovinou a nečekal jsem že mě ta hra dokáže ještě tak obrovsky překvapit, prostě wow. Škoda že tuhle hru neocení více lidí :(
Škoda je ale, že se od nich už další hry nedočkáme.
Pokud vím, tak vývojář zkrachoval :(