Mohl by mi to někdo vysvětlit? Ty PDA jsem četl poctivě ale po závěru musím konstatovat že mi něco evidentně uniklo.

Co se stalo se všema hybridama? Vypadalo to že všechny vyvraždily, spousta informací jak nemožný boj, jak inteligentně využívají prostředí a technické vymoženosti a nakonec s nima žádná konfrontace. To je všechny ten šílenej vědec nahnal do místnosti a zplynoval (a nechal jen jednoho dva do nascriptovaných scén?)

Proč byl John tak zvalchovanej po stázi? Všechno mi směřovalo k tomu že je klon nebo už byl nějak probuzen ale nepamatuje si to. To by i docela vysvětlovalo že jednou mu trčí z nohy kost a o pět minut vypadá zahojeně.

Na co potřebovala Teah tu manželku? Vždyť tam bylo určitě spousta datového či biologického materiálu po celé lodi. Čím byla Ellen výjimečná?

Když byla mrtvá, proč ji poslal do vesmíru místo sebe? Jako gesto mi to teda přijde hodně divný, vždyť by dal co ti bezohlední vědci chtěli. Ta mrtvola navíc vypadá jako stará, zemřelá přirozeně stářím nebo po rozkladu. Je tu nějaká chronologie? Ji museli stázi vypnout dávno před Johnem (předpokládám že ve stázi tělo nestárne).
A to navíc z rekordního počtu 105 vydaných adventur... ale ok, byl to vcelku slabý rok a mimo Stasis bylo zajímavé jen Aviary Attorney, Cradle, Prominence, Soma, Technobabylon.
Ok, po přečtení názorů si dávám Stasis na to-play list hned za Broken Age part 2 a Armikrog. Cítím v kostech, že tohle bude stejné překvapení jako The Cat Lady