Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Momentálně rozehráno


Profil

Zdravím všechny
dalo by se říct, že na této stránce jsem zkušeným hráčem, jsem tu tak od r.2020
*Jsem zapálený obdivovatel videoher.
*napsání pár řádků mě nikdy nezabije
*Doufám že se sžiju se zdejší komunitou a přispěju trocha těmi duchaplnými komentáři k dobru.

hlavním důvodem proč jsem tento portál chtěl zkusit byly právě herní výzvy. Už jako malý špunt jsem bral hry jenom podle toho zdali se v nich dají vyzobat nějaké ty achievementy. No ono co si budem. Asi každého motivoval ten zvuk či vyskočení docenění našich kvalit v podobě mini okýnka. No ale s postupem času jsem začal toužit po něčem jiném. Nakonec jsem sáhl po výzvách na herní databázi, Protože mi to přišlo jako něco úplně nového a svěžího. taková ocenění, ale i se zpětnou vazbou od reálného světa. Díky kterým se dá občas najít kouzlo, nebo dokonce hry, na kterých vám už dávno usedl prach, znovu vytáhnout.
Nejvíce mě zaujali extrémní verze výzev. Některé nápady jsou až ďábelské např.(zahrát hru na přenosném zařízení mimo domov) z takových až mrazí. Samozřejmě to doporučuji zkusit všem kdo mají aspoň chvíli volného času na naše, vaše řemeslo. Mezitím taky doufám, že všechny tituly stihnu než napadne první sníh.