Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

The White Chamber

31.03.2005
76
12 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
freeware
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

The White Chamber je horrorová sci-fi adventura v kreslené grafice ve stylu anime. Hra běží na WinterMute Enginu, nabízí několik různých zakončení a vyšla s herními texty v devíti jazycích včetně češtiny.

Hlavní hrdinka se probouzí ve zvláštní rakvi uprostřed temné místnosti. Nepamatuje si, kde je ani kdo je. Později zjišťuje, že se nachází na vesmírné stanici jako jediný živý člověk. Muselo se stát něco hrozného. Ale co? A co s tím ona má společného?


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC --
Hra má příjemnou temnou až hororovou atmosféru. Co hru táhne nahoru, je příběh, který je u adventury vždy až na prvním místě. Neznámé prostory, všude krev, žádné vzpomínky a děje se něco zvláštního. Konec je povedený - zejména tedy proto, že těch konců je více. Který konec si hráč užije, záleží na jeho chování během hry, tedy nejde jen o nějakou závěrečnou volbu, kterou učiní hráč. To mě potěšilo nejvíce. Na pár místech lze také umřít.
Není to náročná adventura. Není to o kombinování předmětů. Ani to není příliš rozlehlá adventura. Je to hlavně o příběhu.
Hlavní postava má příjemný hlas a navíc jsou i české titulky.

Pro: Atmosféra, závěrečná pointa, více konců. Jednoduché, zaměřené spíše na příběh než hádanky.

+14