Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Star Wars: The Old Republic - Legacy of the Sith

15.02.2022
63
2 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
rozšíření
Multiplayer
ano

Legacy of the Sith je osmý v pořadí a jinak šestý příběhový dodatek titulu Star Wars: The Old Republic. Navazuje na události z předchozího rozšíření s názvem Star Wars: The Old Republic - Onslaught, kde jsme se znovu postavili nesmrtelnému císaři a trochu více nahlédli na návrat Dartha Malguse, starého nepřítele, který se vrátil a svými nejasnými tahy zahajuje konečnou hru jejíž důsledky budou teprve odhaleny...

V tomto přídavku je nově přidána planeta Manaan, kterou si jistě dobře pamatují hráči Star Wars: Knights of the Old Republic, a na které se v rámci snahy o získání jistého místního artiklu zapojujete do vojenské operace, v rámci níž se opět dozvíme něco víc o tajemných plánech Dartha Malguse. Přibyl též jeden nový flashpoint a maximální úroveň byla opět zvýšena.

Největší změnou v tomto datadisku je pak možnost zvolit si druhý soubojový styl, kde si nyní můžete nakombinovat svou postavu podle vlastních chutí a požadavků.

Hra bude postupně doplňována o další obsah, podobně jako tomu bylo u předchozích rozšíření.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.