Ta hra je výborná, aspoň co se týče hratelnosti. Dokonce i ta konverze se povedla.
Sakra ta hra není vůbec špatná - první level za Vadera byl otřes, ale pak se to rozjede a je z toho dost dobrá hack and slash akce se solidní SW atmosférou a příběhem.Hraju na x360padu opatchovanou verzi (tu za 7 eur) a jede to suprově, plus to místy vypadá nádherně:

Není to sice Jedi Knight, ale zábava i tak dobrá..na relax jak dělaný. Zatím bych to viděl kolem osmdesátky.
Tulareanus: Ale taky musíš brát v potaz technické vymoženosti. Ale jinak je jasné, že když se v 4-6 epizodě tasil světelný meč, skoro jsem nedýchal, zatímco v 1-3 epizodě jsem spíš čekal, co tam vybalí. Ale jinak Starkiller je samozřejmě znásilněn pro vykořisťování zisku. Btw, tohle asi víte, ale Skywalker se měl původně jmenovat Starkiller.
Ja sa nechcem zastávať Force Unleashed, skôr chcem naznačiť, že totálne "prekrútenie" a "remake" schopností, boli v podstate aj tam.
Fg: Ja ti neviem, to znásilňovanie predlohy, porovnaj si čo dokázali jedi v epizodach IV - VI a čo v I-III...
Fg: To je ale trapný :-D

Po Clone Wars (hře i seriálu) mě už nepřekvapí vůbec nic. S tím Outcastem souhlasím, a kdyby to udělali stejně jako třeba dvojku tak by to zase nikdo nehrál :)
Ano, to se také řešilo. A taky z toho nejsem nijak nadšený. A pořád si budu stát za tím, že Sílu nejde klonovat.
Už původní force Unleashed nemá se SW co se reálií světa týká skoro nic společného. StarKiller je převlečený Kratos.
odkaz link proste vlozit nejde? co se zas deje s dh? :(

to se jim jako libi??? to je desne jak je to nerealne, to uz opravdu prehani! Zlaty Jedi Outcast II, tam i na nejvyssi lvl Sil si clovek musel rozmyslet, co udela...tady je to jen aby se metali tela, stihacky, AT-ST, zase pro penize....Outcasta III by stejne komerce sprasili tak, jak znacka Force Unleashed brutalne znasilnuje predlohu SW, hnus...
Teď je otázka, jestli obsahují i zvukovou stopu (to si nepamatuji), ale nejspíš ano. :)
Konkrétně u této hry je mnohem, mnohem lepší, pokud si stáhneš ripnutá videa + důležité souboje... Navíc u PC verze pokud nemáš 16:9 monitor, tak budeš mít všechna videa zdeformovaná (ano, na rozdíl od konzolí se jednotlivé sekvence nepřehrávají v enginu, ale jsou to obyčejné *.bik soubory).
To bych si to radsi koupil nekde na Aukru uz ojety, za den to dohral a prodal o 50-100 levneji.
hele s patchem je to i hratelné xD za 200 bych do toho i šel, pokud zkousneš 25GB (i když steam no- tam nevím kolik to může mít) za hru kterou projdeš za 5h a videa a jakékoliv příběhové posuny tu jsou jak v děcké 5 stránkové knížečce o ztraceném balónu. A mimochodem meč působí jako basebalka obalená molitanem..
kdyz tak koukam tady na to hodnoceni, tak to za ty 200 na steamu ani nestoji
Karas: Tak to mi mluvíš z duše, už před lety, když jsem četl Zahnovu trilogii, jsem si tak strašně přál, aby se alespoň něco z toho dostalo do filmu.. a míst toho je nám servírováno.. bez komentáře :).

Ono obecně knihy od Timothyho Zahna považuji za mnohem kvalitnější kánon než poslední filmovou a televizní tvorbu, takže jestli chce někdo špekulovat na jakém základě je možné sílu (ne)klonovat, měl by si alespoň projít knihy, které byly vydány dávno před novou trilogíí a seriálama pro děti, v době, kdy Star Wars znamenalo úplně něco jiného než dnes :).
Detaily mám z woookiepedie. Ale odkazy na císařské klony byly v Ruce Thrawnově.
Bodkin na to káp. Komixy neznám, ale jinak s ním 100% souhlasím. Lucas měl začít natáčet EP1 hned po dokončení 6 a hovadin typu Jar-Jar jsme se nemuseli dočkat.

Thrawn je megakrál. Trilogii od Zahna jsem četl několikrát a ještě se k ní vrátím. Tohle zfilmovat jako Ep 7-9 s původními herci (když na to ještě měli věk), to by byl nářez.
1) Imperator oživl v knihách několikrát.
2) Brát komix automatický jako něco podřadného je smutné :(
3) Lucas je největší prznitel vlastního světa.
4) Thrawn je největší imperiální borec.
5) Nesouhlasím s tou nedědičnou, protože rozhodně se to dědí. Luke i Leia to mají po tatínkovi a pokud někdo má dost Síly stát se jediem, tak jeho rodiče jsou rozhodně citlivý k síle. Minimálně jeden z nich.
Ja by som midichloriány bral čosi ako symbioticky žijúci mikroorganizmus, ktorý je povedzme čosi ako nededičná časť genetického kódu (mutácia) a tým pádom, ako hmotná organická vec, by naklonovať teoreticky ísť mala.
Say: sry ale jde videt, ze otom nic nevis! diky boze ze to Lucasovi nejde pres pracky, mnohe knizni serie jsou perly a mozna i daleko lepsi jak filmove hexalogie, Lucas uz je sevilni a vse posirajici, ovsem pak vznikaji i sra***ky typu Clone Wars, ktere totalne prevraceji dej a biji se s knihami a komiksy :X a pak vychazeji kktiny typu FU a Kotor(mmo)
Opravdu bull*hity. Tyhle,,povídky", komiksy etc. snad nemůžou projít Lucasovi pod rukama. A toto budu brát jen jako reklamu a obchodní tah pro nalákání hráčů.

Karasman: Midichloriany beru spíš jako připodobnění. I když kdo ví.
Paply byl oziven myslimze 2x :) a kdyz to muzou mit Reborni pomoci krystalu :))
Imperátor byl doufám klonován jen v komiksech, které jsou (doufám) v tom úplně nejspodnějším kánonu (a.k.a. absolute bull*hit). :)
V Epizodě 1 bylo, že Síla se určuje podle množství midichlorianu v krvi (což je sice hyperbullshit, ale takhle to tam prostě udělali), takže pokud by klon měl stejnou krev, tak proč ne. Ale jinak souhlas se Sayem.
Zopakuju. Sílu uměle nenaklonuješ. Během klonových válek byl dokonce jeden klon, který sílu slabě ovládal a byl raritou. Tohle je prostě blbost (proč by nenaklonoval sám sebe?) + to co říká Fg. I když Yoda možná nebyl nejsilnější Jedi co kdy byl, ale i tak. Ve filmu byl sakra zážitek, když se tasil světelný meč, nebo někdo jen pohnul kostkou. Tady si vesele pohazuješ se Star Destroyerem, používáš všechny druhy Síly (ani Vader neuměl lighting bolt, kdežto u jeho žáka to problém nebyl) atd. Prostě zase jen důraz na bezduchou akci.
Say: je naklonovan Starkiller, ktery ovlada Silu, takze pak je to logicke...

jc2b: njn styl Jedi Knightu se proste nepriblizi...a je taky blbost v takovem meritku uzivat Silu, kdyz ani Yoda by todle nezvladl, tak jak to bylo v JK to bylo supr, nic prestreleneho
Gamplay jasně, ale video je fakt skoro revoluční. I rok starý trailer na SW TOR je dost slušný.

Jak všichni umí ovládat Sílu? Klony jsou uměle vytvořené, a uměle Sílu nevytvoříš. Alespoň tak to ve světě SW funguje.
praveze vsichni umi pouzivat Silu a to taky vysvetluje prohlaseni, ze se budete setkavat s osabami ovladajici Sily - tudiz budete masakrovat sami sebe :) a hl. hrdina by mel byt klon.....realisticke? hmmm gameplay bude uplne nekde jinde :D
To je nápad zajímavý, ale:
Za 1, kdo umí používat Sílu nikdo neurčí, ani Vader.
Za 2, ti kloni mi přišli kapku jiní než originál.
Wow. Toto už zavání téměř realistickým 3D. Luxusní video!

Jen by mě zajímalo jak vyřeší tuhle zápletku. Buď chcípne hráč (což po Mass Effectu 2 by ani nepřekvapilo), nebo pojde Vader, což by bylo v rozporu s celým příběhem z dob Nové Republiky...
Zprasený teda je... A to ku*evsky. Nějak jsem to optimalizoval přes config.ini a CCC, zatím hraju a baví. Propracovaná bezduchá řezanina=) V komentu to pak rozeberu.
Kde se mění nastavení grafiky? Přece nemůže být v menu jen nastavování brightness... WTF?
Snižuju na 1024x600 (aspoň u ME2), detaily hodil na max a v interiérech to šlapalo úplně perfektně. U akčních her to jaksi potřeba je. A to i v případě, že jsem nahodil stíny. Antialiashing se mi nechutí (ne jen kvůli vytížení), anisotropic většinou na 8-16x. Ukázka - http://img823.imageshack.us/img823/3756/masseffect2201002111757.png Procesor jsem psal... Duo 1.83GHz. Žádná sláva ale zatím slouží=)
No, pokud jsi ochoten hrát v nižším rozlišení, tak v 1024x768 v mém případě s GF8600GT (plus mínus to samé jako HD2400) by to mělo jít s patchem i na "vysoké" detaily (bez vyhlazování) při 30fps. Velkou neznámou je ale to rozlišení plus u tebe procesor...
Tož sem po tom pátral. Prý na minimální detaily a s ošulenými shadery by to jet mělo... Vyřeším to stejně jak u Mass Effectu 2. Snížit rozlišení a vystředit obraz=) Získané FPS hodím do aspoň středích detailů. O stínech si nechám zdát, no=D