Say: a ked chces hru aj zapatchovat, tak musis mat minimalne 17GB volneho na disku C, inac ta posle niekam...a pri patchovani si aj tak dobre pockas :)
24GB... Takže zase budou veškeré ukázky uložené jako videa? A zase nejspíš budou fungovat správně jen na širokoúhlých monitorech :-/
Pry minimum:

Operating System: Windows XP SP3, Windows Vista SP2. Windows 7
CPU Processor: 2.4 GHz Dual Core Processor (Intel Core 2 Duo or AMD Athlon X2)
Memory: 2 GB RAM
Hard Disk Space: 23.8 GB + 1 GB Swap File
Sound Card: DirectX 9.0c compatible sound card
Video Card: 3D Hardware Accelerator Card Required – 100% DirectX 9.0c compatible 256 MB Video Memory with Shader 3.0 support
Video Card (ATI): Radeon HD 2900
Video Card (Nvidia): Geforce 8800
Media Required: 8X DVD-ROM drive
Windows XP/Vista compatible mouse and keyboard or Microsoft Xbox 360 Wired Controller
Rozjedu to na Duo 1.83GHz s grafikou ATI HD2400XT? Je mi jedno jak, hlavně jestli vůbec...
Problem je, ze konverziu na PC bude mat na starosti rovnaka spolocnost ako v pripade prveho dielu (tak mi napada, ze niekto zabudol pri tvoreni profilu tych fuserov uviest ako sekundarnych vyvojarov :) )
Tohle je vážně pecka trailer, ale o hru samotnou bych měl obavy, minimálně na pc )) Btw. s touhle technologií i námětem bych radši uvítal celý film, rozhodně by byl lepší než nějaký clone wars ))
Ne že bych tuhle hovadinu chtěl kupovat, ale...jsi trapnej, montano :P
To logo games for windows na konci toho videa asi nebylo jen tak pro prdel.
hmm... po patchi ktery se instaloval snad hodinu, s novymi ovladacemi se mi to vubec neseka - hra me dokonce chytla. .. neco jako druhy dech, zvedam na 70% protoze ted me to jako fakt bavi, ale prvni mise za pomaleho a hnusne vymodelovaneho (cerny vlajici kus textury) vadera je nejhorsi cast hry v herni historii xD
PC ci konzolova verzia, oboje su rovnako nedobre :), ale aj tak by si mal hodnotit PC verziu a nie konzolovu, kedze sme v PC sekcii
Což o to .. i kdyby to dělala třeba parta Indů v garáži :-) nejde ani tak o to kdo (pokud by uměli), jako spíš pro koho. Ale každopádně o takovým remaku Dark Forces 2 si zřejmě můžu nechat zdát ..
to mas pravdu, radej at to nechaji lezet ladem, nez aby to zprasili.....to je jen takovy muj sen....a kdyby to o5 delal Raven Soft:)
Fg: na druhou stranu je to možná lepší. Kyle Katarn je výbornej charakter a Jedi Knight vynikající série, ale pokud by na to dneska hrabali, patrně by vzniknul paskvil.
NL: njn vim, ja sice FU nehral cele jen kousek na PS3, ale neni to ono....ja nevim proc tak vybornou a kvalitni serii jako Jedi Knight nechavaji lezet ladem....pro mne je Kyle porad jednen z nejlepsich chrakteru herniho sveta, potazmo celeho SWU...je skoda, ze se ryzuje jen na "novinkach" a sequelech novych her pro "mlade" hrace, kteri uz tak skvele hry davno zapomenute nehrali....
Karasman: ovládání - nevím, fakt mi to nesedlo, přišlo mi dost nepohodlný, s některýma kombama jsem měl dost velký problém. Taky nejsem moc rubačkovej typ (asi nejlíp bych to přirovnal k DMC, kterej mám fakt rád, ale ovládání mi zkrátka nesedí).
loading - možná mám slabší procák (nebo co tohle může ovlivňovat), ale mnohé jiné, mnohem náročnější hry se mi načítají třikrát rychlejc. Možná jsem na to byl prostě zvyklej a ta délka mi přišla přehnaná jenom tak.
kamera - teď ale nechápu, jak si s ní mohl nemít problém. Možná jsi byl větší šťastlivec, já ale kvůli kameře a jen kvůli ní častokrát trávil na jednom místě otravně a zbytečně moc času (hlavně když šlo o přeskákání někam přes něco).
animace - však ty chválím, mám je i v PRO. Jestli myslíš ty cutscény, říkám, že samy o sobě jsou fajn, ale je to stejná situace jako s portem RE 4 na PC - tam taky cutscény vypadaly hnusně kvůli nízkému rozlišení a rozplzlému celkovému vzhledu.
j.calling.2bad: Koment kvalitní, dal jsem plus, ale s pár věcma teda fakt nesouhlasím - ovládání bylo bez problémů, loading trval chvíli a s kamerou jsem taky neměl problém. A hlavně nechápu, jak si můžeš stěžovat na kvalitu animací, ty mi přišly excelentní. V některých věcech ale souhlas, hlavně ten design často pokulhával.
Na koment jsem sice ještě čas neměl, ale psal jsem recenzi (bohužel ještě nevyšla) a dal jsem tomu 75, třeba příběh se mi fakt líbil. Víceméně souhlas s Pookym.
tim pribehem nemyslim celkovy dojem ale zpusob vypraveni , hlavne ve videich

uvidi te na kamere
Palpatien: kill that boy!!
Vader: neco ve smyslu ze se zlepsil ale porad neni tak silny jako on

veliky boj

Palpatien: finish him boy

veliky boj

Ten general: noo don´t do that you´ll be like him
Starkiller: RUUUUUUUN!!

proste jak nejaky 5 obrazkovy komix xD

a ano na hru jsem nasrany protoze jsem si rekl ze ji konecne dohraju a chybel mi jen ten posledni boj s vaderem a palpatienem .. a jen ta malinka cast me tak extreme nasrala ze to neni mozne xD ale ok dávám 50% .. přecejen Hoth se mi celkem libil, a kostymky taky

edit: a taky nechapu, a to je mi celkem lito protoze jsem SW fanda a tohle je nedostatek celeho SW univerza... na co chce kua palpatien ovladnout galaxii kdyz je na pokraji smrti xD jaky mel smysl vyvrazdeni jediu a podobne konflikty xD jen pro pocit ze je panem vseho ? xD a muze vladnout hromade klonu ?
SilentWolf: Hrál jsem zatím pár hodin a souhlasím možná s jednou částí tvého komentáře. Zbytek rádoby faktů je nesmysl a tvé subjektivní hodnocení nesdílím. Tento komentář mi zkrátka nic nedal, proto mínus.

Pro mne je hra zatím přijemným překvapením, přitom mám velkou alergii na konzolové konverze. Ani ty mise co všichni krituzují mi nepřijdou tak úděsný. Při hraní si připadám jako před lety u Jedi Academy. Poslední dobou jsem hrál hodně braků, ale 25% si Force Unleashed fakt nezaslouží.
SilentWolf:- nesmrtelnost bossu dokud nějak nedokončí tu jejich sekvenci útoků (nezlob se na mě, ale tohle bývá u valné většiny her a naneštěstí takovou nesmrtelnost můžeš ochutnat i ty, když "řezničíš" v nějaké ty sekvenci útoků - uff, to má snad každá hra, ne?)
- když už je tam tak uber engine proč tam jsou tak humusné kusy hmoty místo plášťů
- polovina misí odporná - felucia,kashyyk.. (polovina?! Souhlasím, že první mise na odpadkové planetě a první mise na "rostliné" planetě je stereotypní zahůl na entou, ale zbytek je neustálá řežba s pestrým prostředím, s více druh nepřátel, kteří nebo jen proti vám, ale řeší si i konflikty s jinými určitými nepřáteli atd.)
- délka hry nějakých 6h i s DLC (bohužel v dnešní době je to standart, ale hodně závisí na obtížnosti. 6h mi trvala jen klasická kampaň + prodlužuje hratelnost i hraní za jiné postavy a různé blbinky se sílou -> i když jak u koho)
- ten konec... WTF .. styl vyprávění jak z nějakého lego star wars (já ti nevím, jestli si od malička koukáš na filmy jen o Jacksona a zbytek je podle tebe sračka, tak prosím. Podle mě je podání příběhu správně "Star-Worské", temné a jak už někdo napsal, rozvádí universum Star Wars zase o něco víc - konec: Konec je právě poutavý a "správňácký" - zvlášť, když si můžete vybrat, mezi zabitím Lord Vadera (a změnit tak skoro všechny následující události - samozřejmě za pomocí temné síly/stany) a nebo se rozhodnout pro ten správný konec, kdy kousek vašeho dobrého já (pozůstatek Jediho) udělá dobrou věc a zachrání zbytek vaší "družiny", byť sám neunikne
- proč nemůžu vzít do vzduchu nějaké nepřátele? pochybuju že jsou imuní protože blesky na ně později zabírají (To je jen dobře - hra by pak nebyla žádná vízva a primitivní - př. všechny velké a odolné protivníky bych vzal do vzduchu a mrsknul bych s nima do takové výšky, aby letěli pryč z mapy a já měl po starosti.
- proč má hra 25 GB (to ti neberu)
- proč imperátorovi na konci při animaci "blesků" chybí ruce a má jen létající dlaně (nevšim sem si - chybička se holt vloudí)
- proč je tam tak klišoidní shazování křižníku, force chvíli a ničení stíhaček a zase znovu - tupost konzolová (tohle mě ale extrémně bavilo a myslím, že v té chvíly se dala atmosféra a pocit naprosté moci/síly krájet)
- proč uprostřed bossů nabíhají i řadoví vojáci ? asi abych neumřel bez léčivek z nich (na nejlehčí by si neumřel, na nejtěžší by si byl bez šance zabít bosse a i když se to nezdá, když sem měl skoro minimum života a vběhli na mě řadový vojáci, měl jsem dost co s nimi dělat, aby mě nedostali)
- proč se vojáci nechytají předmětů jak v demonstračních videích ?? (chytají, ale ne s takovou tendencí, aby u nich drželi věčně)
- proč na téhle hře nemůžu najít ani jeden jediný klad !!! (vidím to na věc vkusu, byť já z opačného pohledu nemůžu pochopit, jak můžeš takhle tu hru vidět - tipuji to na to, že nesneseš cokoliv "konzolovatého")

Případné chyby omluv a mínus je za to, že silně s tebou nesouhlasím (příde mi, jako by si tu hru pomlouval naschvál z nějakého neznámého a důvodů) a také ten styl komentáře není zrovna eňo ňůňo :)
kazdeho kdo da minus memu komentari .. s cim pls nesouhlasite , nebo co se vam na hre libilo (neni mysleno ironicky fakt me to zajima)..
První mise za Vaderova učně? Myslíš tu úděsnou skládku? To je snad jedna z nejhorších úrovní ever.

Edit: Jo vlastně ta je až druhá, sry.
Jj, blesky jsem taky používal nejčastěji, to je ultimátka. Na AT-ST to taky hodně platí.
A jak říkám, skládka a ty rostliny jsou dva nejhorší levely ve hře, pak už to je víceméně pohoda.
Pokud si dobře pamatuju, tak na toho titána platily blesky, prostě ho smažit, pak pobíhat dokud se nedobije síla a zase smažit. Všeobecně jsem zjistil, že blesky jsou proti bossům (ale i proti AT-ST, Tie fighterům a všemu většímu) velmi účinnou zbraní.
Já vážně nevím, všechny kosím bez problémů jen ten boss je prostě záhul :-/ Vůbec nevím jak na něj a obrana nepomáhá, stále na mě vrhá nějaké kouzlo a odhazuje mě dozadu.
Pooky: tak to je špatný, zkus potrénovat jestli třeba v něčem neděláš chybu, nebo hold rozehrát znova na nížší obtížnost..
Pooky: do toho pavoučka musíš prostě pořád mrdat mrdat mrdat, když na mě poslal už podruhý toho odpadkovýho titána, myslel sem že tu hru odinstaluju. Když pavoučkovi ubereš asi 75% tak pak přijde ta klasická chvilka na správné zmáčknutí asi 4 tlačítek ve vhodnou chvilku - to mi taky leze na nervy, ale po par pokusech se to dá.

Ale jinak musím říct že dobrý. Byl jsem obrněn a připraven na nejhorší, přitom se to hraje docela dobře a krom obvyklých neduhů konverzí je to zatim paradní.
Viděl jsem to jet na asi rok starém notebooku (nějaká HD3000), u mě to jede také celkem v pohodě, jen sem tam pociťuji značné záškuby (ale totální, jde jednoznačně o nějaký bug ve hře). Každopádně se solidním procesorem to pojede slušně (30fps - na tuhle hodnotu je hra zdá se zamčena) i na "nepodporované" GF8600GT :D
Tyjo už nevim. Hodně jsem ve hře používal, že jsem uchopil nějaký předmět a rozmáz ho zmetkovi o hlavu, často jsem používal lightning nebo házení z propastí. Ale tohodle bosse si moc nepamatuju, ale vim, že jsem ze začátku taky nadával jak dlaždič.
Jj, o tom jsem přesně mluvil, ta skládka je naprosto hroznej level. A pak přijde ještě jedna hrůza. Ale pak už to je ok, vydrž.
Já mimochodem také hraji (normální obtížnost), ale mám obrovský problém s bossy - zvlášť v druhém levelu (celý level vypadá jak obrovská skládka. Vůbec nemůžu přijít na taktiku jak ho zabít, vemu mu maximálně (ani ne) půlku života a končím. A celkově vůbec nepřicházím na to, jak bojovat s bossy, přitom normální nepřátele kosim úplně libově a málokdy mi vemou život :-/
Mě ta hra docela bavila, ale má naprosto vyhulený cca první 4 mise, to jsem se do toho hraní vyloženě nutil. Ale po menším dějovém "zvratu" mě to začalo bavit, levely měly lepší design a ze mě se stával namakanější borec, takže dobrý :-)
V současném stavu je to kandidát na nejhorší konverzi z konzolí (ano, dostává se na úroveň nepatchnutého RE4). A ano, je to zcela obyčejná rubačka, ani ten světelný meč nic nerozřezává (v "reálu" stačí jeden dotek a je konec, viz třeba herní epizoda 3, tady funguje světelný meč spíš na principu plácačky na mouchy). Ale zas tak špatné to není, něco jako herní rubačky podle Pána Prstenů, jen jednodušší... A s nejzmrvenějším menu všech dob, i unixová konzole je oproti tomuhle zlatý ráj.
Jak už sem psal v komentu, taky mi to přišlo jako totální sračka a výsměch, fakt mi z toho bylo na blití. Ale pak se to ve mně nějak zlomilo a začlo mě to docela bavit. Takže doporučuju to hned nezatratit a dát tomu šanci. Ovšem nebejt to Star Wars, tak mi to letí z disku během 10 deseti minut.
Ja to hral par hodin na Xku a je to hruza. Az na tu fajn fyziku mistama je to naprosto ubycejna rubacka o nicem
plastic89: tim komentářem jsi mi zkazil veškeré očekávání :D nesnášim zhovadělý konverze z konzolí, takže předpokládám, že se z tohohle poseru :)
Hm, kdesi jsem videl sestrih vsech cutscen. Takze v zasade nema smysl abych to hral? PS3 demo bylo celkem vopruz, tak jsem si rikal ze az to vyjde na PC bude se mi to aspon lip ovladat.. z komentare se mi nezda ze by to melo necemu pomoct