Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Star Wars Rogue Squadron III: Rebel Strike

15.10.2003
68
2 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Rebel Strike je třetím a zároveň posledním dílem arkádového leteckého simulátoru ze série Star Wars: Rogue Squadron. Hra je dějově opět zasazena do původní filmové trilogie Star Wars a obsahuje bitvy, které se odehrávají v průběhu těchto filmů. Mezi novinkami oproti předchozímu dílu patří možnost během určitých misí opustit svůj stíhač a zúčastnit se bitev na zemi, a to buď pouze se svým blasterem nebo se nastoupí do jiných dostupných vozidel. Hra také navíc poprvé obsahuje multiplayer pro dva hráče, kteří si mohou zahrát jednotlivé mise v kooperaci na rozdělené obrazovce. Hráč se kromě Luka Skywalkera a Wedgeho Antillese také zhostí role Arvela Crynyda nebo Žvejkala (Chewbacca).

Jako bonus hra obsahuje tři dříve vydané hratelné arkádové hry od Atari – Star Wars: The Arcade Game (1983), The Empire Strikes Back (1985) a Return of the Jedi (1984). Hra opět vyšla exkluzivně pouze pro herní platformu GameCube.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.