Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Star Wars: Return of the Jedi

Atari •  Consult Software (Amiga, AmstCPC, AtST, C64, Spectrum, BBCMicro)
--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Pokus o záchranu Hana Sola nevyšel, princezna Leila padla do zajetí a Luke Skywalker musí podruhé zničit Hvězdu Smrti. V pořadí pátá arkáda od Atari ze světa Star Wars interpretuje trojici nejpopulárnějších akčních scén z třetího filmu originální trilogie. Tři akční sekvence arkády vás postaví do role tří hrdinů ze stejnojmenného filmu.

V první sekvenci budete jako princezna Leia prchat na svém Speeder biku před imperiálními Troopery skrz lesy Endoru. Bude třeba vyhýbat se kmenům stromů, opětovat střelbu vašich pronásledovatelů a ty, které nepostřílíte lákat do ewockých pastí. V druhé sekvenci se chopíte role huňáče Chewbaccy, který se zmocnil AT-ST Walkeru a rozsévá zkázu mezi imperiálními jednotkami.

Tato sekvence je prokládaná letem Luka Skywalkera, který si v kokpitu svého Millenium Falconu razí cestu k Hvězdě Smrti skrz roje TIE Fighterů. Na druhou sekvenci tak přirozeně navazuje závěrečná, ve které už jste v roli Luka Skywalkera na plný úvazek. Musíte se probojovat až k reaktoru Hvězdy, zničit jej a odletět pryč, než to celé vybuchne. Stejně jako původní Star Wars arkáda, je i tato při každém rozehrání obtížnější.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.