Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Star Fox 64

Lylat Wars

75
1 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > 3rd person akce *
akce > 1st person akce
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
30.06.1997 N64
02.04.2007 Wii
24.03.2016 WiiU
Vývojáři:
Nintendo Entertainment Analysis & Development
Star Fox 64 je pokračování/reboot hry Star Fox, která vyšla v roce 1993 na platformu SNES. Byla jedinou hrou ze série Star Fox, která vyšla na N64 a jako první hra na tomto systému podporovala Rumble Pak – zařízení, které vysílalo zpětné vibrace do vašich rukou v reakci na dění ve hře.

Hra je 3D akční střílečka, ve které většinou letíte v předem stanoveném koridoru, kde můžete jen omezeně manévrovat a přibrzďovat, ale nemůžete zcela měnit směr. To je povoleno u hlavních bossů, u kterých již můžete kompletně ovládat své vozidlo. Ve hře můžete také sbírat power-upy, které Vám dávají různá vylepšení v podobě opravy svého stroje, nové munice atd. Za dobré skóre získáváte medaile odemykající rozličné bonusové věci, jako je například schopnost používat tank v multiplayeru nebo zvukový test.

Budete ovládat 3 druhy bojových vozidel: vesmírnou loď Arwing (hlavní plavidlo vašeho týmu Star Fox), tank Landmaster (použitelný ve dvou úrovních) a ponorku Blue-Marine (použitelnou pouze na vodní planetě Aquas). Všechna vozidla je možno upgradovat sbíráním powerupů.

Multiplayer obsahuje 3 režimy: time trial (ničení nepřátel na čas), battle royal (vyhrává poslední živý hráč) a deathmatch na body. Zpočátku je v multiplayeru dostupná pouze loď Arwing, ale je možné odemknout si i tank Landmaster, případně možnost hrát bez vozidla.

V roce 2011 pro Nintendo 3DS vyšel remake zvaný Star Fox 64 3D.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.