Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Star Fox 64 3D

85
1 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > 3rd person akce *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
09.09.2011 3DS
Vývojáři:
, (sekundární, původní verze)
Oficiální stránky:
http://starfox643d.nintendo.com/
Remake on-rails střílečky Star Fox 64, určený pro handheld Nintendo 3DS. Kromě zásadně vylepšené audiovizuální stránky, plně podporující 3D displej handheldu, uzpůsobuje pro handheld i hratelnost. Původní příběhovou kampaň z verze pro Nintendo 64, ve které žoldácká letka Star Fox bojuje s krutovládou šíleného vědce Androsse, nabízí ve dvou variantách – první je varianta 64 Mode, která zachovává obtížnost a ovládání původní hry a druhá je varianta 3DS Mode, která dovoluje používat gyroskopické pohybové ovládání a přizpůsobuje mise možnosti 3D zobrazení.

Kromě kampaně nabízí remake i Score Attack mode, ve kterém je možno opakovat již dohrané mise s cílem co nejvyššího bodového zisku. Multiplayer z původní hry byl nahrazen takzvaným Battle Mode, ve kterém se na čtyřech mapách z kampaně v soubojích stíhaček Arwing mohou střetnout až čtyři hráči na lokální síti. Vyhrává ten, kdo si na své konto připíše nejvíce sestřelů. K tomu hráčům může pomoct nová sada power-upů, exkluzivních pro Battle Mode, mezi které patří například naváděné rakety nebo neviditelné miny.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.