Spider-Man

Spider-Man: The Movie

16.04.2002

Ve hře se ujímáte komixového hrdiny Spider-Mana. Příběh více méně bere námět z prvního filmu. Na začátku máte za úkol zlikvidovat gang, který zabil vašeho strýčka (začínáte hrát v kostýmu, který Peter použil v ringu, až poté v klasickém mundúru). Potkáte také spoustu známých bossů jako Volture, Škorpión, Shocker a další. Ovšem hlavní protivník celé hry bude kdo jiný než samotný Green Goblin.

Ve hře si dostatečně zalétáte mezi mrakodrapy města a užijete si akrobacie hrdiny. Hlavním znakem jsou také nepřeberné bitky s nepřáteli. Spider-Man používá pavučiny k přitahování nepřátel, také umí tvořit kuličky, se kterými trefí svůj cíl. Spider-Man není žádné ořezávátko, takže využijete také komba založená na kopech a úderech pěstí. Hra byla převzatá z konzolí a to znamenalo složitější ovládání a nepřesnou kameru.

Jediný spider-mana, kterého jsem hrál tak doufám, že mu nový amazing spiderman natrhne prdel =)

Vyborny Spider-Man, boje s goblinem ve vzduchu byly paradni i s Volturem.....Taky nezapomenutelny byl muj oblibenec Shocker v metru ,ikdyz pak ty laboratore byly trochu psycho a v interierech se nedalo dobre manevrovat....skvele letani,boje zkratka povedena gameska:)) 83%