[přesunuto z komentářů]

Hodnocení: Score (?) Level (?) GameStar (?) Doupě (?) Excalibur (x) GameON (75%) sYstem (x) xGen (x)

Minimální konfigurace: CPU 800Mhz, 256MB RAM, 32MB grafika, 1,19HDD
Doporučená konfugurace: CUP 1,4Ghz, 512MB RAM, 64 MB grafika, 1,19HDD
Parádna gameska. Neporadí niekto z veteránov dobrú taktiku do začiatku? Už dvakrát som dostal na frak. Raz som skúšal nahrabať na výbavu rozbíjaním asteroidov a predajom minerálov, ale tie vynášali málo a navyše bolo treba stále opravovať poškodené vybavenie raketle, asi po dvoch herných mesiacoch ma zničila pirátska kocábka. Pri druhom pokuse som plnil doručovateľské misie a darilo sa mi viac, ale asi po roku ma prepadla a zahubila dvojica pirátskych lodí. Skúšal som aj prieskum neobývaných planét sondami, ale ten je časovo náročný a zisk je náhodný.
@Clorky (08.06.2012 21:25): No, minimálně je to reborn her typu Elite apod. Navíc geniální skloubení několika různých žánrů (jen ty RTS části mě iritovaly, ale stačí říct, že nějaký typ mise plnit nechci, a tak je ani nedostávám. Navíc vynikající implementace RPG prvků, opravdu velká možnost replayability...
A vlastně proč si nepřečteš tu recenzi PC Gameru, když to úplně nechápeš?
Reboot je datadisk k SR2 (přidává nějaká zlepšení, questy, mapy a trochu zvyšuje obtížnost). SR2: Complete (z Impulse) obsahuje SR2 i Reboot.
Dotaz: Jaký je rozdíl mezi touhle verzí hry a SR2: Rise of the Dominators: Reboot? Ona totiž recenze na Doupěti dává tušit, že by mohlo jít o parádní hru (i když autor recenze má poněkud hlubší vztah k žánru a nejde tedy o objektivní recenzi pro "valnou většinu") :-).
NateLogan: No, Impulse je pořád ještě víceméně ve vývoji :) Některé věci má rozhodně lepší než Steam - hlavně to, že pro hraní a spouštění her není nutná další, místy dost obskurní, zamrzající a pomalá aplikace.

Ad PS: Tak tohle by tě zajímalo? .-) Mně vlastně taky :-D
Njn, ale zase na první pohled jsem si třeba říkal, že takhle by měl vypadat Steam. Škoda toho vystřízlivění.

PS: Jen by mě zajímalo, jakou že hru jsem si to vlastně koupil :-)
No, přiznávám, že mi taky Stardock filosofie UI dvakrát moc nevyhovuje (už u WindowBlinds jsem si toho kdysi nemohl nevšimnout :)
To jsem pak udělal a teď to zrovna instaluji, jen jsem při prvním ohmatání udělal něco, co se zrovna moc nepovedlo. Holt jsem se napoprvé nevšiml meno nastavení :-)
No, Download and Archive předpokládám funguje jako když zvolíš zálohovat hru - tj. klasický zaheslovaný zip, ze kterého je možné později hru nainstalovat (možná i bez Impulse? nejsem si jistý).

Err, tím zaškrtnutím jsem měl na mysli zaškrtnout políčko "Prompt for install directory" .-)
Tak Impulse na Vistách si to z neznámého důvodu (minimálně v mém případě) uložil semhle:
C:\Users\All Users\Stardock\Impulse\backup
a duplicitně ještě semhle:
C:\ProgramData\Stardock\Impulse\backup\

a nastavení, které měl v "Preferences" ignoroval :-). Brr, to je dneska bordel v těch systémech. Každopádně nevim proč jsem dával Download and Archive, jelikož při pokusu o instalaci to stahuje znova a ten soubor pro instalaci není samospustitelný a do Impulse se mi ho nepodařilo dostat... Mno, zlatý Steam :-) Raději to rovnou stáhnu a nainstaluji.
jop, na to jsem už přišel, jen jsem prozíravě přidělil disku C málo GB (pro Visty málo) a z Impulse jsem SR2 stáhnul jako "Download and Archive". To by bylo fajn, jenže se to uložilo neznámo kam (ne do adresáře, který je v nastavení) a čert ví, kde to mam teď hledat :-).
Nainstalovat hru můžeš kam chceš - Impulse je potřeba pouze pro "registraci" hry - tj. pro samotnou instalaci, pak můžeš Impulse třeba odinstalovat.

Jo, ale pravda, že je to trochu záludné :-) Pro nastavení možností klikni na tu modrou kulatou ikonu Stardock vlevo nahoře v Impulse :) A v Preferences/Folders zaškrtni asi víš co :)
Tohle vypadá zajímavě, ale mam dotaz: Kam se to sakra instaluje? Respektive kde změnim umístění instalace, jelikož na systémový disk hry nepatří :-).
Space Rangers 2 za 78,- Kč! A bez Starforce. Víkendová sleva na Impulse:
Space Rangers 2

Za tu cenu je to prakticky povinná koupě :) Konečně budu moci spálit to proklaté médium, co mi na polici zabírá místo a chytá prach.
Na starforce a podobný srač*y omezující majitele originálky platí jedině crack.
Eh, Starforce... No, pozdě bycha honit, asi instalaci radši odložím.