Dohrané cez víkend za mága...seriál síce sledujem iba príležitostne a vo svete SP sa veľmi neorientujem, ale bola to parádna jazda. Asi si to dám znovu...a za žida, kvôli achievementom :D
"Každá z postav si volí třídu. K dispozici je válečník, mág, zloděj a žid." :D kruci, už si to musím zahrát.
Mám dotaz : jsem v situaci kdy si mám zvolit zda budu hrát na straně Cartmana nebo na straně Kyla - pokud si zvolím Kyla - zůstanou mi společníci Butters a Kenny nebo ne?
Treba si ted v nejake diskuzi stezuji rodice, ze je pozdeji obdobnym zpusobem rusily jejich deti...
@kristmeister (16.08.2015 20:31): Barbra Streisand tam je, kámo :) Teď to hraju, přidal si mě do přátel Kylovo táta a pak hodil status, že "začal zastupovat jednu známou osobnost, že nemůže prozradit, kdo to je, ale řekněme, že je to 90metrový kovový dinosaurus", což je samozřejmě odkaz na Barbru Streisand a na to reagoval Randy "no tak, alespoň jednu nápovědu" :-DDD

Pro mě jako (skoro)znalce seriálu (viděl jsem několikrát prvních 15 sérií) je hra doslova prošpikována menšími či většími narážky a královsky se bavím :)
Nevim proc, ale ten trailer na novy SP me nejak zvlast nenavnadil... :-O
Uvidime, co z toho nakonec bude!
@Blackpooll (16.08.2015 14:27): Ano, je. Nevidel jsem ani vetsinu dilu a ten posledni uz pred x lety a stejne jsem tak nejak vsemu "rozumel", takze zadne obavy ;).
Navic perverzni humor byl vzdycky Cechum blizky, co si budeme povidat... Na to nepotrebujeme znat serial, aby jsme se u hry s chuti zasmali :).
Řekl jsem si, že nejdříve se ještě jednou podívám na celý seriál, než začnu hrát hru. A po roce a půl se na to konečně můžu vrhnout :)
Další dotaz-jak aktivovat ty DLC?U sebe doma v bedně jsem vzal nějaké oblečení,i když ho nasadím,nic se neděje?Nějaká rada?
Nemáte někdo náhodou radu,jak zmáknout to "prdění" s Randym na WC?Nejsem schopnej to udělat.
Jéjda, já měl tady diskuzi vyplou a úplně mi unikla informace o tom, že je konečně CZ hotová :)
Až díky E3 jsem se juknul a zjistil, že je ! :D tak jdu na to, těším se.