Nechápu, proč tohle nevyšlo na oldgen. Můj 5 let starý PC sice nezvládá držet 60 fps na vysoké nastavení, ale po snížení stínů a AA to jede bez problémů. Někdy to vypadá fakt krásně, ale většinu času to zrovna nextgen nepřipomíná teda. Viděl jsem hezčí hry běžet i na slimkové PS4 bez dropů.

Po dvou kapitolách jsem jinak nadšený docela. Má to takový nostalgický feeling her z PS2/3, kdy vycházely tyhle lineární akce s nižšími náklady od pohledu. Překvapivě to má i hodně příběhových částí a souboje/platforming neustále přerušují cutscény a rozhovory, což je za mě super, jakkoliv se to teda zatím nijak zvlášť dějově neposunuje, ale snad to bude dobrý.

Škoda, že marketing nula. Ani na první stranu top sellerů se to nedostalo na Steamu. Přitom když se po vydání Hellblade vedly debaty, zda je AAA vývoj her udržitelný a neměly by se zas dělat kratší lineární hry s menšími náklady, tak přesně takhle jsem si to představoval. Mohli toho využít i jinak, než nižší cenovkou.