Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Sonzai

--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Město Kumotoshi je centrem po lidi schopné ovládat magii, především pro ty mladší jedince, kteří zde začínají žít nový, zcela odlišný život jako studenti. Zatím co lidé ve městě žijí zajímavé životy čekající na vaše odhalení, okolí města je obklopenou záhadami a nebezpečím. Nebezpečím pocházejícím z magické energie. A jak už to tak bývá, přímo do tohoto nebezpečí i tajů města a jeho obyvatel se pustíte vy jako nový student.

Sonzai je 2D bojová plošinovka s RPG prvky zasahující až do žánru simulátorů života. Kouzla a boje v akční podobě totiž nehrají prim a hra se tak z velké části zaměřuje na váš studentský život jako obyvatele nového města. Hratelnost je silně založena na vytváření sociálních vazeb s různými charaktery, což ovlivňuje nejen budoucí vývoj příběhu, ale také vaše bojové schopnosti. Je tak jen na hráči jak důkladně prozkoumá taje města a jeho obyvatel a ponoří se do bohatého světa plného příběhů.

Za dílem stojí dvojice indických vývojářů, kteří se chlubí především ručně kreslenou vizuální stránkou včetně detailních animací a také thought-provoking příběhem, který se nebojí řešit třeba i otázky smyslu lidské existence.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.