@Charllize (02.06.2022 03:51): Sonic Adventure a DX už naznačovaly cestu k open world ale tohle je strašný.
Vždy to vypadá jak nějaké tech demo enginu. Poházené cesty ve vzduchu k tomu graindy bez hany a bázně, složené jak v editoru pro hráče. Jako Sorry, tohle je brekeke.
@Charllize (30.04.2019 21:05): Ten design sám o sobě tak příšerný není, ale v tom filmu prostě vypadá děsně nepřirozeně. Řekl bych, že to mělo nízký rozpočet, ale pak jsem si přečetl, že to mělo rozpočet 90 milionů dolarů, takže už nevím, jak to okecat :)

Tlustý Robotnik určitě bude v post-credits scéně jako teaser na dvojku. Která nevznikne.
@Ronik (30.04.2019 21:00): ja si nemuzu pomoct, navzdory kritice, me se ten jezek libi, jak je udelanej. (mozna mohl mit kratsi nohy)
A Carrey je zas moc hubenej na Robotnika, ale jinak myslim ze se na to dost hodi:)
Jaktože tu nejsou zahrnuty i ostatní Sega konzole (stejně tak u ostatních dílů), případně jak je mohu doplnit?
neřikalo se že se budou tyhle hry přidávat až na původní platformu pokud tu bude? :-)
Tez jedna z mych prvnich her na pristroji Sega (Game Gear). Tusim, ze to bylo nekdy v roce 92.
Moje první hra na staré Sega Mega Drive :-) Kdepak je jí konec?