@Chuck (28.02.2014 16:38): o snipování mít strach nemusíš, do ničeho jiného není dost nábojů. jako single to není taková zábava, ale neusneš u toho. patche odstranily bugy, dvojka přidala nějaké další vylepšení a jako bundle se slevou se to vyplatí. kromě toho, můžeš hrát s námi, většinou nám jeden chybí. jedničku už jsem dohrál 5x, ale dvojku jenom 3x, takže tam je ještě prostor k opakování ;)
Má cenu využít tu víkendovou akci na Steamu (jde mi o singleplayer)? Co jsem tak koukal na trailery, přijde mi, že se tam ta sniperka používá spíš méně než více, což by mi vadilo.
@Jack_Dark (08.09.2013 13:26): jde o to, že se hra neustále odpojuje, zamrzá a padá. už třikrát (!!!) jsme se s kámošema dostali do posledního levelu první kampaně a tam nám to spadlo nebo zamrzlo. občas to padá po připojení do lobby nebo po smrti. připojit se do hry je někdy taky alchymie.

s cizákama nehraju vůbec, takže má hra idální podmínky (jsme všichni cz, se skvělým pingem na sebe).
@Jack_Dark (08.09.2013 13:26): Protože v coop je prázdnej :) Ne vážně, hrál jsem to asi půl hoďky a zatím mi to přijde jako Serious Sam 3: BFE, spousta zombíků, žádná potřeba krytí jako ve Sniper Elite V2 a hrozný rádoby strašidelný zvuky, který jsou slyšet pořád dokola. Jako bezhlavá střílečka ok, ale mohlo se to jmenovat jakkoliv, takhle mi přijde, že se to snaží těžit z dobrýho jména V2... Ale třeba mě to časem překvapí... Uvidíme...
Hmmm, v akci. Je to vážně tak špatné, jak to vypadá?

Zní to dobře