Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

moje očekávání byla vysoká, ale i kdybych je snížil, nemohl bych s tím být spokojený, po dvou hodinách zkouším refundnout a možná to vezmu někdy ve slevě, nechápu absolutně ty vysoké známky v nějakých recenzích
@Paul (03.03.2022 14:54): Ty ten cirkus osídlený diletantskýma šaškama s downovým syndromem opravdu bereš vážně? Games je naprostá zdechlina tehdejšího games , kde se pohybovali lidi, který svůj džob brali krapet seriozně. Pro mě má daleko výpovědnější hodnotu recenze svatého meatballa.
@Paul (03.03.2022 14:54):

"Takže návrat Hojiho a příběh o ničem?" Přesně tak. Asi jako kdyby novej Mass Effect zprostředkoval znovusetkání Sheparda s Garrusem, a Garrus byl najednou totální kretén a tupoun v jednom. :)

Nejhorší ale fakt je ten scope hry. Člověk hraje, najednou sek titulky, po titulkách sek hlavní menu, a hotovo. Ani vyšší obtížnost se neodemkne, nic. Prostě mi hlava nebere, koho se zdravým rozumem mohlo napadnout tomu vlepit takovou cenovku, a vůbec dělat tu hru zrovna takto. A popisovat to jako oldschool střílečku je plivání na skutečnej oldschool, je to opožděná snaha svést se na vlně slávy nového Doomu, ale fakt asi za šestnáctinu rozpočtu. Ten Doom by taky nikdo neoslavoval, kdyby to byla jen změť random malých arén bez jakékoliv přidané hodnoty.
@HolyMeatball (komentář): wow, to zní skvěle! /sarcasm

Na games devítka a ty to takhle zazdíš. Takže návrat Hojiho a příběh o ničem?

Může tě těšit, že je to nejspíš propadák, podle čísel na steamu. Ale tedy mrzí mě to, jednička byla tak famózní a představovala takovej potenciál studia do budoucna..
V rychlosti jsem jen prubnul tutoriál a...nemám z toho dobrý pocit. Novej VA bude asi to nejmenší, co mi bude vadit, hlavně to ohromně na první pohled zredukovali co do mechanik.

A taky to působí ještě budgetověji, než předchůdci. Není to pak ani tak moc humor jako skutečnost, že cutscény jsou předrenderované a animace jsou často na výsměch, z čeho tu záhodno poněkud cringovat. Samo stejné to v podstatě bylo i v jedničce a dvojce, ale u těch jsem neměl ani pocit, že by se pokoušeli to prodat jako něco kvalitnějšího, než to reálně je.

Ale je to fakt první dojem z prvních dvaceti minut, možná přeháním. Jen jsem se fakt hodně těšil, a tenhle první dojem holt není dobrej, tak to akorát trochu štíplo.