Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

SEUM: Speedrunners from Hell

28.07.2016
22.09.2017
18.03.2018
kompatibilní
71
4 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Traduje se, že vývojáři z Pine Studio jednoho dne za úplňku v temném kumbále své pokoutné firmy uspořádali rituál, při kterém se chtěli upsat ďáblu ve snaze vytvořit skvělou hru. Dodnes nikdo kromě nich neví, jak to přesně bylo, nicméně 6. 6. 2016, tedy v symbolický den 6.6.6, uvedli na trh demo ďábelské hry Seum: Speedrunners from Hell.

Hra se dá označit za potomka krvelačného Quake III, jelikož spojuje jak podobný vzhled, ďábelskou tematiku, tak i svižný pohyb, o který tu jde především. Celý koncept je totiž založený na tzv. "speedrunu", tedy zvládnutí herních levelů v co nejkratším čase, který tak do hry přináší adrenalinový prvek. Aby toho nebylo málo, jednotlivé sekce jsou poté protkané řadou překážek se stále se zvyšující obtížností a hráč získává různé možnosti, jak dané překážky obejít.

Jelikož správný speedrun vyžaduje i kompetitivní element, tak hráč ihned po doběhnutí do cíle vidí, jak si vede oproti ostatním hráčům z celého světa. To vše zpestřuje pekelné prostředí, metalová hudba, hlášky, gesta, achievementy a v neposlední řadě i skryté úkoly v podobě získání piva.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.