Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Secret Weapons Over Normandy

75
3 hodnocení Platformy
Žánr:
simulátor > letecký simulátor *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
18.11.2003 PCPS2Xbox
30.04.2015 PS3
Vývojáři:
Oficiální stránky:
http://www.totallygames.com/games/swon.htm
Secret Weapons Over Normandy je arkádový letecký simulátor ze druhé světové války od Totally Games, tvůrců série vesmírných simulátorů ze světa Star Wars. Hráč se zhostí role pilota Jamese Chase, jenž je přidělen k tajné elitní eskadře královského letectva, která plní úkoly na různých bojištích po celém světě. Hlavním protivníkem této eskadry bude elitní jednotka německé Luftwaffe, zvaná Nemesis.

Hlavní kampaň hry začíná evakuací spojeneckých vojsk z pláží u Dunkerque, dále pokračuje několika bitvami v Pacifiku, severní Africe a Indočíně, a následně je přenesena do Normandie. Náplň misí zahrnuje většinu bojových činností leteckých stíhačů - dogfighty, sestřelování bombardérů, ničení/obrana pozemních cílů a nechybí ani ovládání pozemního protiletadlového kanónu.

Hráč si může do jisté míry vybírat s jakým letadlem misi absolvuje. K dispozici je přes 20 strojů, z nichž některé jsou dostupné až v pozdějších fázích hry. Mezi misemi lze letadla vylepšovat, např. výkonnějším motorem nebo ničivějšími zbraněmi. Ovládání letadel je vyřešeno zjednodušenou formou, a tudíž je hra přístupná i hráčům, kteří nemají zkušenosti s leteckými simulátory.

Autoři umístili do hry odkaz na své předešlé počiny - po dokončení kampaně a všech samostatných misí se zpřístupní dva speciální stíhače ze světa Star Wars (X-Wing a TIE Fighter).


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.