Sklamalo ma, že hra má väčšinu achievementov len o kvantite a grinde a nie o skille, pretože toto je presne ten typ hry, kde je zábava skladať balík, aby sedel na achievement. Ale miesto toho sú tu veci ako navštív 500 veží, nazbieraj 100 000 goldov. V podstate nudné a neinvenčné veci v porovnaní so Slay the spire, kde sú veci ako maj naraz 99 sily alebo zahraj 10 nožov v jednom kole, zabi bossa bez toho, aby ťa zranil, maj naraz x energie...

Uvedomil som si to hlavne včera, lebo som už prešiel run za všetky páry postáv a podarilo sa mi za serocco + aurora postaviť kombo na nekonečnú energiu a zabiť turn 1 bossa druhého aktu na náročnosť runu +5 a nič z toho.
Toto by malo baviť asi každého, kto má rád Slay the Spire , aj keď po Slay the Spire mi príde táto hra ľahšia, aj keď jednotlivé runy sú dlhšie a stále zábavné (Zatiaľ mám za sebou 6 runov, z toho 4 úspešné do konca). Čo sa mi páči je, že za stránky knihy, ktoré získava hráč postupne a za dokončenie runu sa v košatom strome otvárajú nové veci do hry, podobne ako v prípade zrkadla v Hades .