Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Rampage Knights

78
6 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > arkáda *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
04.09.2015 PC
Vývojáři:
Rake In Grass
Oficiální stránky:
http://www.rakeingrass.com/game_rampage_kn…
Rampage Knight je rogue-like hra od českých Rake In Grass. Cílem je probojovat se na konec náhodně generovaného dungeonu. Hráč přitom čelí hordám různých nepřátel a pastí. Bojový systém se inspiruje u Golden Axe. Postupem ve hře si je možné svou postavu postupně vylepšovat a kupovat lepší výbavu.

Hráč si také může vybrat, jaký typ postavy chce ovládat. Základní postavou je dobrodruh. Postupně však může otevřít i jiné postavy, které se od sebe liší. Barbar je například silný (působí více škody a hodně vydrží), ale pomalý. Asasín zase umí dvojskok a také dorazit ležícího nepřítele. Hru je též možné hrát v kooperaci dvou hráčů.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 80
Další překvapení od kluků z Rake In Grass. Po počátečních rozpacích jsem se do hry dosti ponořil a po dohrání za tři postavy a smazání z disku mám chuť ji znovu nainstalovat. První průchod mi trval několik dní, další tři hodiny a poslední, a to za postavu piráta, asi 40 minut.
Zde opravdu záleží na tom, jak se jednotlivé sekce a nepřátelé vygenerují. Někdy lze projít bez sebemenších problémů až třeba do půlky, jindy se zaseknete již u druhé místnosti. V boji samozřejmě také pomůže náhodně generovaná výbava, zbraně a předměty padající z beden a sudů.
Jak je uvedeno výše v popisu, inspirace klasikou Golden Axe je zde zřejmá, ale to vlastně není vůbec na škodu, co bych ovšem maximálně vyzdvihl je možnost zahrát si s kamarády v kooperativním módu, a to jak v jedné místnosti, tak i online. To hru posunuje ještě o level výše a rozhodně všem doporučuji. Když k tomu ještě připočtu typický "RiG" humor a hezkou kreslenou grafiku - není co řešit, za mě zasloužených 80%.

Pro: multiplayer, humor, grafika, náhodná generace všeho..

Proti: náročnost (někdy)

+13