Další překvapení od kluků z Rake In Grass. Po počátečních rozpacích jsem se do hry dosti ponořil a po dohrání za tři postavy a smazání z disku mám chuť ji znovu nainstalovat. První průchod mi trval několik dní, další tři hodiny a poslední, a to za postavu piráta, asi 40 minut.
Zde opravdu záleží na tom, jak se jednotlivé sekce a nepřátelé vygenerují. Někdy lze projít bez sebemenších problémů až třeba do půlky, jindy se zaseknete již u druhé místnosti. V boji samozřejmě také pomůže náhodně generovaná výbava, zbraně a předměty padající z beden a sudů.
Jak je uvedeno výše v popisu, inspirace klasikou Golden Axe je zde zřejmá, ale to vlastně není vůbec na škodu, co bych ovšem maximálně vyzdvihl je možnost zahrát si s kamarády v kooperativním módu, a to jak v jedné místnosti, tak i online. To hru posunuje ještě o level výše a rozhodně všem doporučuji. Když k tomu ještě připočtu typický "RiG" humor a hezkou kreslenou grafiku - není co řešit, za mě zasloužených 80%.

Pro: multiplayer, humor, grafika, náhodná generace všeho..

Proti: náročnost (někdy)