Pyre

25.07.2017
Supergiant Games
Gramotnost je v zemi Commonwealth přísně zakázaná a tvrdě trestána. Každý čtenář, spolu s dalšími kriminálníky a vyvrheli, je proto vyhnán do exilu Downside, ze kterého není úniku. Jedna cesta ven však existuje: účast na starobylých a posvátných zápasech, kde na konci čeká vítěze vytoužená svoboda a vykoupení.

Od tvůrců her Bastion a Transistor přichází taktické RPG. V příběhové části budete podobně jako ve hře The Banner Saga putovat se svou karavanou pustinou a řešit události, na které cestou narazíte. Soubojová část je pak zvláštní variací na fotbal, kde přijde ke slovu taktika a využívání zvláštních schopností vašich postav, se kterými je třeba přenést jediný orb do plamene soupeře.

Autoři tvrdí, že ve hře neexistuje neúspěch a ať už učiníte špatné rozhodnutí, nebo prohrajete některý zápas neznamená to automaticky konec hry. Díky tomu by mělo každé hraní být vždy trochu jiné.

BINGMAN
BINGMAN

Unikátní zážitek, jak je od Supergiant Games zvykem. Pokud vás Bastion a Transistor bavil, tahle hra vás podle mě nezklame.

Prozatím ke hře nebyl napsán žádný komentář.