Je to super. Člověk ani nečeká, jak mu některé postavy přirostou k srdci :)
@Tulareanus (17.08.2020 19:24): Ne, k cemu snizovat obtiznost kdyz vyhravat stejne nemusis. Pokud ty postavy poslouchas, tak se vlastne dozvis, ze jediny, kdo chce opravdu osvobodit jsou ty hlavni tri. ostatnim je to tak nejak jedno. Nakonec chces osvobodit vlastniho hlavne proto, aby nevyhral souper, protoze krom asi dvou z nich jsou to vazne smejdi. :) Jak rikam, jen me mrzelo, ze se mi nepodarilo osvobodit Jodariel.

Jak jsem rekl, dva kroky pozadu. Kdyz hraji podobne, rychle hry, tak se snazim co nejvetsi cast hratelnosti presunout do muscle memory a ulevit tak mozku. :) To se mi zde ale nedarilo. Nakonec jsem ale prisel na to proc a vyresil to - nebudu "nahravat" mic jinym postavam, coz byl ten nejvetsi zasek, ktery jsem ve hre mel. Jakmile jsem se zacal vzdy soustredit na jednu postavu, bylo vse v poradku. Jenze ono to ma slabiny no. Jakmile potrebujes prepnout na postavu vzadu, k obrane, nedokazu vcas prepnout na tu spravnou pokud jsou vsechny tri nazivu a nasledne ne spravne reagovat (skok kdyz skakat nema smysl, presun kdyz je potreba skocit, cast kdyz se to hodi atd.) Je to trochu frustrujici kdyz vis, co delas spatne, ale nedokazes to napravit.
@marwel (17.08.2020 18:56): Uf, tak to bol celkom zlý výsledok, ono sa dajú oslobodiť skoro všetci a vlastne tých pár, čo nestihneš vlastne i tak nechce byť oslobodených. Neskúšal si znižovať obtiažnosť? Prípadne máš motiváciu ísť druhý run. :)
Tak dohrano. Celkove pozitivni dojmy, ale protoze jsem se hru ucil prilis dlouho, byl jsem pocitove stale dva kroky pozadu a nakonec osvobodil jen dva z meho "tymu". Skoda, rad bych osvobodil alespon tu hlavni trojku. Oh well... Kazdopadne pribeh a lore mi prisly zajimave, hudba je top, je to dobre, ctive napsane, coz je pro VN stranku hry dulezite a hratelnost, byt v podstate charakterem takova minihra z jinych titulu, ma pomerne dost hloubky a je to fajn zabava.
@marwel (06.08.2020 11:26): Ono dost záleží co používáš za postavy. Co si tak pamatuju, tak prostě stačilo vykrýt útok a pak přihrát někomu rychlýmu, kdo už to tam zavěsil :) Ale teda časem tam jsou dost různorodí oponenti, takže furt něco vymýšlíš a hodně improvizuješ.
@Steve (06.08.2020 09:17): Ono je to tak ze nevim, jestli mam behat pro mic a do "branky", nebo se nejdriv snazit zlikvidovat nepratele, nebo zda mam prepinat mezi postavami a se vsemi se snazit zustat nazivu atd. Cele je to dost chaos. Cheesy taktiky ale nejsou pro me, ja se to vzdy snazim pochopit a naucit se to. :)

@BINGMAN (06.08.2020 09:20): Jo to je fajn, ale asi se k cili timto zpusobem nedostanu. :D
Tak jsem to konecne vyzkousel. Hudba. jak je u Supergiant zvykem, paradni, gameplay... no, rekneme to takhle. U me je bezne, ze se do her dostavam dele, zvlaste pokud jde hratelnosti o neco pro me naprosto neznameho, ale takhle clueless jsem se uz dlouho necitil. Naprosto nevim co se deje. Jako jasne, cil je jasny, ale vubec mi v te rychlosti nedochazi, jak to nejlepe provest a proste jen beham s jednim clenem trojice s "micem" do cile, pokud to jde. :) To mi asi pro dohrani stacit nebude, uz treti Rite jsem prohral. :P
Musím říct, že jsem nadšený ze soundtracku. Lepší než Bastion. Nádhera :)