Tak doufám že to nebudou dělit na dvě části... :) (pardon, nemohl jsem si to odpustit)
Psychonauts je jedna s mojích najobľúbenejších hier vôbec, ale po fiasku s Broken Age a ostatných udalostiach už Schaferovi fakt nemožno veriť.

Hlavne ak to pravdepodobne bude zas rozseknuté na viac epizód.
Když bude mít nad sebou pevnou ruku investora, tak bych tomu možná i věřil.

Backovat to nebudu, ale Psychonauts 2 bych dost rád. Jednička je super.
Schaffer je talentovanej, o tom nemůže být sporu. Ale fakt nezvládl svoje poslední projekty a celkově moc neumí ty hry prodávat.
Tak Schafer je inak dosť čudná postavička. Síce je abnormálne nespoľahlivý, nedokáže udržať rozpočet hry na uzde a ani termíny vydania...Aj napriek tomu ho však uznávam a na jeho projekty som zvedavý. Tá jeho až detská natešenosť na hry a zmysel pre humor ma stále dostanú.
Jsem docela prekvapen, ze to vybralo uz tolik - vzhledem k tomu, ze je to sotva nejakych 9 mesicu, co Schafer tak masivne nasral 90% hracske populace.

Nicmene pripomnelo mi to, ze si chcu jednicku uz leta zahrat. Toz nejvyssi cas!
Teda je to ujetější, než jsem čekal. Nicméně při loadinzích hra často padá :-(
@Jo_Do (27.07.2013 12:19): Pokud mluvíš o té kostce, tak ne, po něm už další není. Jinak předpokládám, že hraješ na klávesnici když mluvíš o blbé kameře. Bez gamepadu je imo utrpení celá hra. ;) A jestli se zlepší? No nevím, mě přišla super každá část hry.
Zdravím, právě bojuji proti cenzorům a pokaždé, když skončím, objeví se další kolo. Obtížnost se zvyšuje a zvyšuje, kamera mě přivádí k šílenství a nedovolí mi utíkat tam, kam potřebuju. Nemám daleko k tomu, abych se na to vykašlal. Je za tím obřím cenzorem ještě další kolo se super-obřím cenzorem, nebo už je to konečně poslední? Je celá hra taková, nebo se to zlepší?
Ááááá, meat circus je něco příšerného! Už jsem to musel dvakrát vypnout, abych nerozmlátil počítač. První tři části zachraňování toho králíka se jakž takž dají, ale tu čtvrtou prostě nedávám. Furt se mi nedaří se z toho kola dostatečně odrazit, navíc kamera je v té situaci naprosto nevhodná.
@Zero (25.02.2013 00:16): Jo, to se mi taky hodně líbí, že můžeš objevit její minulost někde hluboko schovanou pod neustále veselým přístupem. Dává to té postavě hloubku a je skvělé, že to musíš sám najít, že ti to hra nijak nestrká. A vůbec ta místnost je fakt působivá.
Celkem zábavná hra. Co mě ale celkem dostalo byla ta místnost na diskotéce, kde jsem mohl zjistit, že té agentce vyhořel barák s dětma.
Notch navrhuje Timu Schaferovi, aby společně udělali Psychonauts 2 - odkaz

Time, řekni ano! Plosím!
Marcuss: No, byl by zbytečný, plně se stotožnuji s názorem Garreta a i Kubuluse s Caelosem. Originální a zajímavé, to ano, ale "obyčejnou" třidé hopsačku se sběrem předmětů jsem vážně nečekal po v drtivé většině oslavných recenzích. Pro mě velké zklamání, zapříčiněné velkým očekáváním.

Dost možná jsem ale jen neobjevil to kouzlo, kvůli ktrému to má tak velká hodnocení. Podruhé Psychonauty ale zkoušet asi nebudu.
Novou Alici mám v plánu, jestli ji rozběhnu. Zelda vypadá zajímavě, ale nevím, jestli mám teď náladu na hru z dob N64. Až zase chytnu staromilskou náladu, tak to vyzkouším :)
"Majora's Mask" rozhodně originalitu má... imho je i originálnější a atmosféričtější než "Psychonauts"...
Ocarina, která je dějově před "Majora's Mask" je originální spíš kvalitou světa, puzzlů a prostředí než čehokoli jiného, ale pořád je to výborná hra...

Mě nejde o běhání s postavičkou. Já chci designérskou originalitu. Okami bych dal, ale nemám PS2. Buďto ji někde splaším, nebo asi znova zahraju Grim Fandango...
montana: Běháš tam s postavičkou, plníš úkoly a sbíráš... něco.
Jak jsem říkal, u Okami nevím, ale Psychonauts a BGE jsou Zelda-like hry = zaměřené na postupné získávání schopností a předmětů, díky kterým se pak hráč může posunout v ději a hledat skryté herní předměty a power-upy.
foxer: Podobné hry na Psychonauts a BGE:

Legend of Zelda: Ocarina of Time (N64 - lehce emulovatelné (chceš-li pošlu ti rady jak to nejlíp rozjet), 3DS),
Legend of Zelda: Majora's Mask (N64 (-II-)),
Legend of Zelda: Wind Waker (GC, Wii),
Legend of Zelda: Twilight Princess (Wii)

...ehm, to jsou všechno Zeldy (ale koneckonců BGE vychází ze Zeld skoro ve všem...:) )

Dál mě napadá série Metroid (hlavně Super Metroid pro SNES), což je ale pořád Nintendo...

Možná Okami pro PS2, ale u něj si nejsem jistý, jestli není lineární...
Po třech letech znovu dohráno, tentokrát naprosto kompletně na PSI Rank 101. Já bych ještě hrál dál!

Time, nechci po tobě dvojku, protože by spousta lidí měla přehnaná očekávání, ale koukej už vydat na PC něco dalšího!
Já četl, že se nedávno objevil na steamu trailer na Limbo, tak uvidíme :).
Tak u Stacking bych časem očekával pc verzi, stejně jako se jí pravděpodobně dočká Limbo.