Potřebuju se podělit o nejjednodušší fix, který jsem objevil při snaze zapnout hru na Win10.

Uživatel apegod (real) (trusted) napsal, že prostě vypojí klávesnici a po zapnutí hry jí jen zapojí zpět.

Po nastavování spřežení, kompatibility a dokonce po stažení chybějících souborů bylo tohle jediné, co mi pomohlo.
Nefunguje mi hra prototype a to ani 1 ani 2 díl,nejde spustit mám víc her které nejdou spustit ale nejvíc mě štve ten Prototype protože to je jedna z mých oblíbených her a CD verze mi normálně fungovala ( tu už nemám ) mám Steam verzi.
@RNDr. Gunár Pavel (24.07.2012 11:57): Tak v jednicce imho nebyl problem s hlavnim hrdinou, ne ze bych si ho nejak do ted pamatoval, ale jednoduse me bavilo za nej hrat... problem s nim mam prave ve dvojce a proto se do ni nehrnu. Z kazdyho videa mam pocit, ze vsechno co bylo na jednicce dobry vyhnali do ad absurdum.

Vsak a Cole o ni taky prisel, takze ve dvojce ocividne zmenil styling i orientaci :))
@RNDr. Gunár Pavel (24.07.2012 11:46): Cole je buzna :) (aktualne dohravam dvojku na platinu...)
Ja Prototype 2 rozhodne nekdy poridim, protoze ta kombinace volnosti a nadcloveka v jednicce byla super. Z rozsekavani lidi je holt vetsi pozitek, nez ze strileni elektriky a behani po zdech je rozhodne vic kůl, nez zmatene hopsani, kde si clovek neni nikdy jiste ceho ze se chyti :)
No, jsem na to zvědavej. Kupovat si to asi určitě nebudu, ale zajímaj mě názory místních.
@konvice (12.07.2012 14:47): Proč za to vyhazovat prachy, když jsi jedničku tak setřel. Dvojka bude asi sotva lepší? Nebo se ti po ránu nepostaví(a leješ čaj šejdrem), když si pořádně něco nezbuzeruješ?
@Walome (12.07.2012 10:08): jj jsem na to zvědavý, jednička mě ze začátku hodně bavila, ke konci už člověk zijistil, že je to furt to samé dokola.

Taky předpokládám že to bude hodně podobné prvnímu dílu, ale třeba to něčím překvapí.
Jednička šla a předpokládám, že dvojka bude stejná. Důraz na akci a volnost pohybu, vše ostatní upozaděno (příběh, postavy apod.).

Dobrá myšlenka udělat z hrdiny prvního dílu záporaka, ale jelikož jsem k němu neměl žádný vztah, nehlo to se mnou.