[přesunuto z komentářů]

Když hraju Trenérskej režim (master league) můžu v něm trénovat i národní tým??? :)
Hele, nevíte tu někdo, kam se poděly Pro Evolution Soccer z Google Play na Android? Pořídil jsem si nový tablet a PES bych si tam docela rád dal, ale najednou na Google Play není snad nic od Konami.
PES je nejkvalitnější fotbal co jsem zatím kdy hrál, sorry břečko zvaná fifo a zážitek ze hry mi vůbec nekazí ani to, že nemá licenci. Kdo není líné prase může týmy podle jmen modifikovat. Takže proč tolik pláče?

@Clorky (29.05.2012 21:40): A když dáš single hru Barcelona vs Barcelona, co očekáváš?
Fifa rozhodně nebude v tomhle jiná. Z půlky hřiště se střílí góly pouze ve fifě.

PS: který kok*t psal ten popisek ke hře?
@Red (16.06.2012 02:08): Jj, ja PES 6 povazuju za asi nejlepsi virtualni fotbal, ktery zatim vysel. Je mozne, ze kdybych ho vystavil do konfrontace s posledni Fifou, tak by prohral, ale ja si nechce kazit vzpominky :).
K Fifě se už vracet nebudu, v ročníku 2011 kde prý převálcovala PES mě pořád bavil PES o dost více. Nejvíc mě bavil PES 6, ten je podle mě nejlepší v sérii ale už se mi taky obehrál. Já si počkám:)
Podle recenze zůstanu u Swosu. Je škoda že série stagnuje, měl jsem ji dost rád.
Mě se zase stalo, že jsem si tam nahrál poslední PESedit patch a při hře v BaL za českou repre hráli dva Pilařové - každej na jednom křídle xD
Tohle je fakt číčovina, fotbaly nemusím, ale strefit se do branky z poloviny hřiště s tím, že míč přeskočí brankáře jsem vživotě v podobné hře neviděl.

Navíc, teď nevím jestli to bylo ve Fifě 12 nebo v PESku, ale hrát ČR reprezentaci proti Chelsea a mít Petra Čecha jako brankáře v obou týmech zároveň mi tak trochu rozum nebere.
Už ani nevim kolikátou sezonu hraju ve Fifě (mam rok asi 2025) ale přesně jak píše Kovi tak to je. Za tu dobu co hraju Fifu 12 jsem zničil tři klávesnice. Já jakožto velmi klidný a vyrovnaný člověk na tuto bilanci nejsem nikterak pyšný (při těchto chvilkách se mě přítelkyně snaží probodnout tím nejpohrdavějším pohledem zatímco po bytě lítají klávesy) ale ať mi nikdo netvrdí, že je fifa klidná :-)
@Zoltan (22.04.2012 15:34): To mne prave prijde, ze s tim systemem braneni ve FIFe smrdi pomalu kazda akce AI golem. A prave i kdyz tam jde jeden hrac do peti, tak se ti muze casto stat, ze spatne nacasujes zakrok a mas smulu. Ale je pravda, ze sem nove PESko nehral, takze netusim, jestli to tam je stejne provedene. :)
Já před rokem k Vánocům dostal PES2009 a nemám důvod zatím cokoli měnit. Ačkoli FIFA 12 vypadá hodně hezky, voloviny tak jsou stejný jako v psovi - stejně špatně vyřešený házení outu, podobný skripty atd.

PES 2012 jsem nehrál, ale děsí mě skutečnost, že bych ztratil svůj tři sezóny piplanej tým :)
@Kovi81 (22.04.2012 14:38): FIFA 12 není špatná, ale moc klidná :) Při hraní PES mám furt pocit že to nemám pod kontrolou a každý soupeřův únik (klidně jeden útočník do pěti bránících hráčů) smrdí gólem :D
Nejrozporuplnější, ale zároveň nejzábavnější fotbalová simulace. Denní dávka nervů a nadávek na adresu tvůrců. A přesto pejska vezmu každý den na milost a zkouším urvat nějakou tu trofej. Kam se hrabe FIFA :D

Bilance po pěti sezonách PES 2011 na nejtěžší obtížnost - 3x vítěz FA CUP, 4x vítěz LM, 4 ligové tituly, 2x vítězství v superpoháru.

Bilance po pěti sezonách PES 2012 na nejtěžší obtížnost - 1 ligový titul, jedno finále LM :)