Pro me určitě nejlepší fotbálek co na PC jsem si zahrál. Reálný, krásný, fotbalový. Master league porad trosicku pokulhava za fifou, že hráč nemuže přestoupit do jineho klubu atd, ovšem velké plus jsou tiskovky, představování hráče atd. Be come a legend, velice, velice povedeny mod. Nejen že si mužeme vytvořit hráče dle svého gusta, my mu dokonce můžeme transplantovat svůj obličej z fotografie a hurá jdeme vyhrát zlatý míč. System braneni sice není jako ve Fife, PES to ani nepotřebuje, protože všichni hráči na hrišti se chovají maximálně reálně a v obraně stojí tam, kde mají. Minus PES je jako vždy chabá license a již zminovany manager mod. Hra je ale maximalně reálná, se skvělou grafikou a skvělýma detailema hráčů. V konfrontaci s Fifou, pro mě vítezí PES, o mírných 5 procent.

Pro: Be come a legend, skvělá grafika, skvělá hratelnost, hráči nejsou tupí, hra se odvíjí podle formy hráčů.

Proti: Master league, doladění zranění jako ve Fife