Hra roku 2017, beze sporu... chce to pokracovani. Konec byl super, jako cela hra.
Mě třeba marketing na Prey úplně minul :) Vlastně jsem viděl asi chvíli předem video, jak se dá změnit na hrnek a pak už jsem jen čekal až vyjde, upirátil, dohrál a následně koupil.
@MarezCZE (19.07.2019 10:44): Eh, neřekl bych, že jsem vyloženě masový hráč, naopak věci jako Prey přesně pro mě a i mě ten marketing zmátl nejprve. Myslel jsem, že to celou dobu bude Bioshock a střílení do černé mazlavé sračky, tudíž veškerá záhadnost a různorodost nepřátel vyprchá hned po hodině.

Ta hra ale skrývá mnohem víc, jak už teď samozřejmě víme. A to měl marketing asi víc vyzdvihnout.
@SilentWolf (19.07.2019 09:09): Já tu nedávno četl, že na dvojku byly plány, ale po slabých prodejích (za které může bethesda, která vůbec nevěděla, jak cílit marketink hry a tak ji propagovala jako střílečku) se úplně její vývoj zrušil.
@SilentWolf (19.07.2019 08:57): Nezoufej ... Podle mě bude další hra od Arkane stejná pecka v podobném duchu :) ... Každopádně sérii Dishonored + Prey řadím mezi jedny z nejlepších her vůbec :)
Pokud bych si měl ale vybrat mezi Prey 2 a Dis ... tak bych asi bral prejta :) ... Musím si to dát někdy znovu.
To byly s Dishonored 2 dva hodně skvělé kousky. Škoda, že ani jednoho se pravděpodobně v budoucnu už nedočkáme. :/
@SilentWolf (komentář): souhlasim s tim cca vsim. Dostal jsem ji v paku s dishonored 2 ktery mne dostalo vic nez jednicka.

A když sem si jednou rekl, uz ti mám nainstalováno tak ti aspoň zapnu, po dishonored uz mne nic nddostane jsem od toho 60 hodin neodesel, a to nemam hotový celou hru, spoustu vedl. Ukolu jsem nedělal ale užil jsem si to od úplnýho začátku do úplnýho konce... Parada
@Gordon (27.02.2019 15:30): no tajné a nebezpečné experimenty, nekalé praktiky a hodně extrémní pravidla pro zaměstnance. To se mi zdá docela zlé...:). Jinak s tím, že Atompunk sedí k době extrémního kapitalismu, to souhlasím.
Jak jste se tu bavili o tom, jak se Prey zprvu tvářilo. Podle traileru jsem to bral jako běžnou lineární střílečku. Jen díky tomu, že jsem zrovna dohrál hru a chtěl zrovna vyzkoušet něco namátkou, což bylo demo Prey, tak jsem se k tomu dostal. Je to poprvé a zatím naposledy kdy jsem si koupil hru, protože mě demo neuvěřitelně chytlo. Ti emzáci mě na první pohled nezaujali v traileru, zasazení na kosmickou stanici taky není zrovna to co mě hned zaujme. Zaujal mě nakonec retro future design, který ale se mi ale zprvu jevil jako dnešní standart. Až ve chvíli, kdy jsem ve 3/4 hry tak doceňuju jak je boží a jak je boží celá hra. Libí se mi jak je hra dodělaná a doladěná. Atmosféra, atd. atd. však to asi nemusím psát:). Taková hra si fakt zaslouží vydělat, ale věřím, že to snad Arkane nepoloží. Je fakt, že třeba Eidos Monteral, nebo Obsidian měli asi v jistou chvíli docela namále i když dělají super hry. Na druhou stranu se pořád drží.
@Drolin (27.02.2019 13:46): Mejte proboha pochopeni, jsem v praci, lidi moc nechodi, takze je nuda. Vsimnete si prosim ze kolem vanoc skoro nediskutuji, pac nevim kam driv. Vsem poskozenym nabizim slevu na hru Prey pro PS4 15% :)
@ugraugra (27.02.2019 13:32): +1

Bohužel, místní klub pindarosů měl zase pré. Charli je snad také v každé debatě :D

@AlieN (27.02.2019 12:54): Nic není třeba přehánět. Už vytvořili dost, zase z toho netřeba dělat CoD a Sims. A na nájem určitě mají :)). Nejsou to zase indie tvůrci, u kterých by záviselo na výdělku v tom zda pokračovat v médiu či ne (viz FEZ - ač tam jsou trochu jiné důvody).
Čekal jsem nějakou zajímavou diskuzi o mé oblíbené hře, ale ve skutečnosti se tu místní trollové hádají o Star Wars. Tak zase nic -_-
@M.a.t.t. (27.02.2019 13:30): Ale tak to není nic nového. Herci také hrají v reklamách a seriálech (a pak si odskočí k nějakému dílku, které kritika vychválí, ale nevydělá si na sebe). A něco podobného funguje v muzice.
Cobotov názor sa mi páči, ale aby som nezmenšoval dôležitosť schopnosti prežiť (ostatne, aj moje obľúbené looking Glass bolo rozpustené presne z tohoto dôvodu), čo tak oboje dohromady?

Doteraz sa to darilo Hraberained Schemes (aj keď teraz sa nehcali odkúpiť, Paradoxom myslím), InXile a iným.

A zrovna u hier od Arkane by ma monetizácia mrzela :(
Ha ha sem bych nahnal nějaký SW fans. Tahle debata musí bejt jak červenej hadr na bejka.

Za mě je to taky fantazy ve sci-fi settingu. Ale mě samotnýho překvapuje, že se mi ten svět hodně líbí i když je taková komerční srágora. Má to nějakou "hloubku". Ale asi mě to chtylo až po hrách. Jedi Knight a KOTOR udělali svoje.

Prey je dobré. Malé prodeje mi nějak nevadí. Třeba se někdy dočkáme. Na system Shocku se taky pracuje. Kldně deset let počkám. Zápis do historie se naopak počítá.
@AlieN (27.02.2019 12:44): Jo vztycnych bodu tam je dost, jen SW neni tak seriozni. Asimov mel ty svoje roboty, jen nebyli tak legracni a pitomy jako ty ze SW. A kupodivu tam i tam meli nejaky kodex chovani k lidem.

To ze nekdo vymyslel kouzelniky pred tim nez Lucas film natocil automaticky znamena ze vsechno co jen trochu tomu kouzelnikovi podoba je proste jen dalsi kouzelnik. Nedej boze kdyby rytire Jedi se svoji silou Lucas vymyslel pred kouzelnikama, to by jste zrejme Gandalfovi rikali ze je rytir Jedi.
@Charllize (27.02.2019 12:38): Tvl, SW je o hloupém honzovi co potká hodného banditu a spolu se starým kouzelníkem jdou vysvobodit princeznu zajatou zlým černokněžníkem. Jo, čistý sci-fi, A. C. Clarke z toho opsal půlku svých knížek