@Richmond (14.11.2021 15:18): Tak na tohle se těším, dosud jsem kolem Police Quest série obcházel tak trochu jako kolem horké kaše, vždycky mě tak trochu odrazovaly zmínky, že je to spíše simulátor policajta než dobrodružství v pravém slova smyslu. Ale začínám na to mít čím dal více náladičku.
Tedy jak moc nemusím minihry ve hrách, tak zdejší poker mě baví fest. Jsem si vzpomněl na svá gymnaziální léta, kdy jsme přesně tuto variantu hrávali na soustředěních :)
@jvempire (30.10.2021 11:18): Paradoxně můj největší problém s hrou není ani ten nucený sled služebních postupů a už vůbec ne jízda autem, ale rozhovory. Speciálně, když mám někomu dát povel, tak tam jsem dost zmatenej. Je to jiné než v ostatních questovkách. Navíc tenhle parser není ještě tak skvělej jako v pozdějích hrách. Řeknu podezřelému "LAY GROUND" a nic. A přitom správně je LAY DOWN. Příklad.
Taky jste měli hřejivej pocit, když vás převedli do protidrogovýho ? :) JSem asi v půlce (konečně po těch asi 4 pokusech v 90.letech, kdy jsem se moc daleko nedostal) a furt mě to baví. Ta 70ka, co jsem hře dal, bude málo!
Zajímavý pohled na PQ1 zde, určitě původní EGA verzi s parserem vyzkouším:)
Tak ted mě ta hra dostala. Zastavil jsem jedno auto, které jelo na červenou a když jsem přistoupil blíž, tak jsem zjistil že ho řídí solidní kost. Když jsem jen tak ze srandy do parseru napsal "fuck her", tak jsem dostal překvapivě odpoved - slečna mi řekla, at jí zavolám na jedno číslo. Což jsem taky hned udělal :D šel jsem do bufetu a tam z telefonu zavolal na dané číslo. A jak to skončilo, to nebudu prozrazovat :) Každopádně je vidět, že na hře pracoval Al Lowe...