@Ross (24.12.2023 18:04): Jo na mobilu mě to taky baví. Takový hry jsou ideální. Ale žádnej jinej polda už mě tolik neoslovil. 3-ku jsem hrál jako první. A taky to byl poslední ze série. Další už jsem nehrál. Jenom dvojku a jedničku.
@Thorar (28.06.2020 09:12): V tomhle je to asi dobry, no. Ostatne podobne na tom jsou dalsi ceske adventury z 90.let, ktere se odehravaly v tehdejsi soucasnosti. Uvidime co prinese chystany sedmy dil, bohuzel necekam zadny zazrak.
Jo teď po letech jsem si to zase zahrál a musím ocenit ten "příjemně politicky nekorektní humor" který by v dnešní době už neprošel.
Tak jako ta část v Iráku je příjemně politicky nekorektní, to jako jo. Dostává mě taky ta technohudba, jak z need for speed:D

Třeba to mohli nazvat Pankrác, to už by si bývalí hráči asociovali. Nebo nejlépe pokračovali v hraní v českém policejním prostředí a ne letem světem.

Já už budu radši mlčet a tiše hru dohraju.
BTW proč se to jmenuje polda když to polda není? Mnoho otázek málo odpovědí:D
@Red (12.03.2017 00:54): Tak vis jak, treba uzivatel Vlada 479 to vidi takhle: "Každopádně pro mě jde o jeden ze skvostů adventurního světa, který stojí za vyzkoušení." Nekdy mam chut porusit predsevzeti a davat minuska i relativne smysluplnym komentarum, ktery jsou pro me ale uplne zcestny.:0)
Tak jsem to rozehrál...a vypadá to fakt otřesně oproti minulým dílům. Hádanky absolutně nelogické. To to dostalo hodnocení jen za dabing? Ale ta minihra na kterou si 90210 stěžoval, ta je úplně v pohodě, mě to zatím bavilo asi nejvíc:)
Hned ta prvni mezihra po peti muntach hrani je na okamzitej uninstall. Testoval tu hru vubec nekdo? Podle credits ne a je to videt.

4Fingon - Coze, kvalitne odvedena prace? Me spis prijde, ze to je nebyt dabingu nejakej freeware projekt dvou lidi.
@Tulareanus (05.05.2012 03:51): Kdyby byl Polda 3 filmem, byla by to klasická Hollywoodská studiová produkce - nijak vysoké náklady (rozuměj, žádný dvousetmilionový kolos, ale romantická komedie za třicet milionů), průměrný scénář, technicky dobře odvedená práce od kamery přes střih (zvuk, pravda, zvláště v druhé polovině hry nepůsobí tak dobře). Zkrátka, dobře odvedená řemeslná práce, ale nic, na co by se daly pět ódy či vynášet za revoluční pojetí.
Fingon: Na to, že na začiatku úvodnej vety píšeš, že ide o zamyslenie, tak ideš bez uváženia a argumentácie hneď zkraja do "Polda 3 je kvalitně odvedená práce," cez veľmi nekonkrétne a nevypovedajúce "rezignuje na vše, co dosud činilo Poldu Poldou a zároveň nasál všechno, co přišlo někomu zodpovědnému na předchozích adventurách dobré či zajímavé. "
No a ďalej to už je klasický komentár (čo mne osobne nevadí, len upozorňujem v kontexte úvodnej vety) a práve tá časť je (narozdiel od toho začiatku) fajn.