@Drolin (20.09.2018 14:21): Láska nebo peníze? Využívání společenského postavení a moci k sexuálnímu potěšení je naprosto přirozená a správná věc. Aneb silnější pes mrdá. Fuck me too! Tak to chápu já.
@Drolin (20.09.2018 14:05): Připadá mi zbytečné vysvětlovat něco, co je všem (kdo to hráli) úplně jasné. Navíc jsem to za 20 let na různých interentových fórech napsal tolikrát, že se nechci opakovat. (aneb tvoje dozajista oblíbené argumenty z diskuze, že je FF nejhorší RPG všech dob)
@GodOfTheSick (20.09.2018 13:59): Koukni se do popisku hry slepoune (= příběh). Nicméně si nepochopil otázku, ptám se na tvoji interpretaci (když si nadhodil téma poselství) a to, kdy si to hrál (zda 3DO verzi, nebo PC verzi objevenou v 2017). Jen se zase snažíš uniknou z diskuze, když ti teče do bot (aneb snaha zakrýt to, že je FF nejúspěšnější RPG).
@Drolin (20.09.2018 13:53): Já si na experta nehraju. Pokud jsi to hodnotil dnes, tak jsi to asi včera hrál, takže by jsi si měl pamatovat o čem to je a nemusí ti to vysvětlovat někdo, kdo to přece nehrál...zbytečná debata.
@Drolin (20.09.2018 13:14): No u tebe se už prokázalo, že píšeš komentáře na hry, které jsi vůbec nehrál, tak se nevztekej. Tenhle taky vypadá jenom na školní referátek opsaný z wikipedie, když jsi vůbec nezmínil příběh ani hratelnost.
@GodOfTheSick (20.09.2018 13:10): Až tolik, že si tuto perlu zapomenul ohodnotit! :)

Pak kdo ti má věřit, zda to vůbec hraješ, nebo jen hodnotíš když je kolem toho halo. Ono to není ani moc interaktivní, ani moc film (zlatý Night Trap). No a nula je bohužel hodnocení dost mimo :)).
Další interaktivní film, který předběhl svoji dobu. Příběhové poselství je dnes silnější než kdy dřív. Místní celibátník to však vůbec nezaregistroval...