Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

A Fork in The Tale

28.02.1997
--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

A Fork in the Tale je klasickým interaktivním filmem z konce 90. let. Titul společnosti Advance Reality vyšel celkově na pětici cd-romů, o čtyři roky později i na dvd, a obsahuje veliký počet neinteraktivních scén. Nepříliš inovativní příběh začíná záchranou jedné slečny na ulici a následným transportem do dimenze nazvané Eseveron. Z nového prostředí tajemného ostrova se bude hráč muset co nejrychleji dostat, jelikož je zde řada nástrah a nebezpečí. Hratelností se však A Fork in The Tale poměrně odlišuje od jiných interaktivních filmů a nabízí kontinuální hratelnost s nutností rychlého výběru vhodné reakce na události po vzoru a tradici Dragon's Lair série. Tyto reakce se většinou týkají humorných poznámek hlavního hrdiny nebo rozhodování o směru další cesty, kterou podniknete v neznámém světě.

I přes angažování poměrně populárního amerického komika, Roba Schneidera, do role hlavního protagonisty, zaznamenalo A Fork in the Tale komerční neúspěch, který vedl k uzavření distribuční firmy Any River Entertainment ještě před tím, než byl titul na pultech.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.