Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Planet Zoo

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
strategie > budovatelská strategie *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
05.11.2019 PC
Vývojáři:
Frontier Developments
Oficiální stránky:
https://www.planetzoogame.com/en-GB
Planet Zoo se dá označit za duchovního nástupce velmi populární série Zoo Tycoon, ve které máte za úkol postavit a spravovat svojí vlastní zoo.

Tento úkol na vás čeká i v tomto titulu, kde svojí zoo stavíte od samotných základů, snažíte se jí úspěšně vést, uspokojovat potřeby a přání nejen zvířat, ale i zákazníků a zaměstnanců. Důležitou úlohu tentokrát sehrává i ochrana zvířat a jejich vypuštění do volné přírody. Důležité je v tomto případě dbát na dobré životní podmínky zvířat a jedním z cílů je rozmnožování, abyste mohli nová zvířata vypouštět zpátky do přírody.

I tentokrát jsou k dispozici komplexní nástroje pro úpravu terénu a vybudování zoologické zahrady, které můžete znát ze hry Planet Coaster od stejných vývojářů. Nechybí ani stavební režim "piece by piece", v kterém můžete po kouskách vytvářet jedinečné budovy, dekorace a výběhy zvířat.

Všechna zvířata v Planet Zoo mají své myšlenkové pochody a zkoumají svět kolem sebe. Jinými slovy každé zvíře je jedinečné, ať už chováním nebo i vzhledově, a dle tvůrců se jedná o nejrealističtější modely zvířat, která kdy v jaké hře byla. Zvířata reagují i na změny počasí, kdy ve hře nechybí prudký déšť nebo sníh, a proto je nutné myslet na to, aby se měla v tomto případě kam schovat a nebo naopak pro případ horka nezapomenout umístit do výběhu klimatizaci.

Nechybí ani režim kampaní, kde máte za úkol splnit předem stanovené cíle a sandbox mód, kde máte při stavbě zoo naprosto volnou ruku. Důležitou roli v obou případech sehrává též výzkum a konverzace, protože musíte řídit zaměstnance a udržet vše v chodu.


Poslední diskuzní příspěvek

Jo včera jsem se kouknul na ingame video. Mám Planet Zoo v odběrech na Youtube a vydali pár minut záběrů s komentářem a bylo to fajn :) Ta…