@SimonEndt (27.01.2019 11:12): Taky mam doma originalku a byl ochoten si hru zahrat, tak jsem to taky zkusil. Bohuzel je to presne tak, jak rikas. Po nainstalovani hry si starforce vyzada restart, po kterem se PC uz nenabootuje (boot loop). Zadna oprava nefunguje a navrat do nejakyho recovery bodu o den drive taky nejde. Resenim by bylo pres cmd smazat ty registry a soubory, mne se nastesti podarilo v safe modu spustit posledni funkcni verzi OS, takze jsem se zachranil.
@SimonEndt (27.01.2019 09:50): jj, zjevené dobro jménem StarForce verze 3.

Problém může být v tom, že se buď nacpe kam nemá (Ring 0) nebo se vůbec nepodaří korektně nainstalovat (což je pravděpodobnější, novější Windows se k ní chovají jako k jakémukoli jinému malware a nepovolí instalaci). Řešením je crack originálky.

A je to škoda, protože jde o velmi originální záležitost.
Při pokusu o instalaci hry z originálního disku na Win10 se a zablokuje PC a pomůže jen tovární nastavení a nebo reinstal windowsů. Může za to protipirátská ochrana, která pravděpodobně nerozpozná pravost ostatních souborů. Takže kdo si tuhle hru chce zahrát, tak paradoxně legálně už nelze koupit a jediná šance je hru zpirátit.
@Tommywise (08.04.2018 16:20): Je tam i volba nastavení rozlišení? Pokud tam není nebo tam je a nejde nastavit nějaké vysoké, tak možná v souborech hry. Určitě na netu toho bude více, ale je třeba pohledat. Vesměs v angličtině, když zadáš název hry a potřebné rozlišení, tak by to mělo něco najít. No, mně hra tehdy na sedmičkách ani nešla spustit. Nevím, jak to je na desítkách, ale tam jsem spustil spoustu her, co jsem na sedmičkách nedal.
manesi problem, hra mi pri spusteni hlasi ze nemam aktualni ovladac graficke karty, jenze NVidia Experience i kdyz se podivam do sprave souboru,tak tam mam dane ze je ovladac aktualni.

Kdyz hru pustim a dam vsechno nastaveni nalpne detaily,tak hra vypada jako v nejakem nizkem rozliseni uplne bez ostrych hran...

Nejake rady?
Online kódy už asi nikde neseženu, když už jsou oficiální stránky nefunkční, nebo se mýlím?
Tato hra je fakt zábavná a dost jsem se u ní nasmál, nesmírně mě rozesmívala, např když Jackovýho kolegu unesli ti ptáci a on začal řvát o pomoc :-))) U opice mi nevyhovovalo ovládání (u PC verze). Ta přizoomovanost jak někdo psal v komentáři, s tím souhlasím, ale po chvíli se dá zvyknout. Jinak myslím, že hra není moc krátká jak tu někdo píše ale naopak dost dlouhá. Hra jako taková je fakt paráda, opravdu se mi to líbí.
montana - Hush! :) V dnešní době to jde tak těžko sehnat, že to klidně můžu považovat za limitku...:)
V Praze v prodejně her poblíž Masarykova nádraží. Vedle Pecka modeláře...
Už tam ale mají jen tu verzi, kde je to jako bonus k Beowulfovi... (Beowulf mě nezjímal, tak jsem si radši vzal tu collector's edition...:) )
JohnCZ: Přesně tak no, s dodávkami mají problém, zvlášť když některou hru nemají zrovna skladem.
U Xzone nebyl nikdy problém, někde tu hru sehnali a zaslali na jednou, u Surtepu ne, odeslali hry, co měli, poštovný jsem celý zaplatil s tím, že prý zbytek mi přijde, až bude a poštovný už platit nebudu no a ani po dalším měsíci nic už nepřišlo...pak volant jsem si tam koupil, krabice očividně už otevíraná a opotřebovaná, nefungoval jeden pedál, takže jsem okamžitě vracel, ale poštovný mi už nikdo nevrátí, takže jsem prošustroval dvě stovky a nic jsem neměl.
EDIT: Pěkný výběr, GUN jsem objednal taky, Brothers in Arms mi ještě chybí poslední díl, Stranglehold taky chci originál, Death to Spies taky, Motorm4x možná a Kane and Lynch taky možná. =) Ale další objednávlku plánuju tak na duben/květen.
Nedávno jsem objednával odtamtud poprvé (14ks, viz můj profil - bez Mafie2, Arcanie a Saboteura) a jedinej prolém byl, že jim dodání trvalo více než týden a pokud bych jim nenapsal mail, buhví jestli by balíček vůbec zaslali. Ale ty ceny za tu námahu fakt stojí. Teď mě tam hodně láká ten Oblivion, ale nemají na skladě jeden datadisk a já bych rád měl tuhle hru komplet.
JohnCZ: King Konga právě originál nemám, ale když říkáš, že v té kolekci klasiky StarForce není, tak to příště koupím, vždycky tak kupuju dvě/tři či více her zhruba do těch 8 stovek i s poštovným. =) Navíc když teď mají na Surtepu takový ceny, tak tam těchto levnějších her příště nakoupím pořádný počet, heh. To ani na Xzone není, obyčejně nakupuju jen tam, se Surtepem nemám z minulosti dobrý zkušenosti.
JohnCZ: Bohužel no, snad tam StarForce vůbec nebude (co jsem kupoval nějaký starší hry, tak tam žádný ochrany už nebyly), nebo se ti to povede rozjet i s ním, protože s crackem to asi vážně ve Win 7 nejde, pročítal jsem i pár fór a nenašel jsem žádný jiný řešení (zkoušel jsem i Daemon Tools Pro bez úspěchu).
Jinak škoda, že jsem si tam tohoto nevšiml kruciš, zrovna jsem tam nakupoval balíček levnějších her, ale tohoto jsem si bohužel nevšiml, tak příště.
KRoman47: Vážně? Neděs mě, já si právě koupil tuhle hru v kolekci klasiky a tak doufám, že tam Starforce vůbec nebude. Jestli ano, tak se vážně naseru, i když mi to ale bude prd platný. Díky téhle pošahané "ochraně" jsem třeba Prince of Persia 3 vůbec nespustil.

Edit: Tahle verze Starforce nemá, teď jsem to právě zkoušel nainstalovat. Takže jediná rada ode mně zní, najdi si tuhle verzi bez SF jako warez, originálku stejnak máš a tvoje chyba to není, že ji nemůžes spustit.
Mě by zajímalo, jestli to jde vůbec nějak rozjet. Protože jsem zkoušel cracky, se kterýma mi pořád ve Win7 x64 vyskakuje StarForce Error. Originálka nevím, jestli by něco vyřešila, kdysi jsem koupil nějaký RTS/RPG a dosud jsem se nedostal přes to pos*aný StarForce!
EDIT: Konkrétně Battle Mages.
Can: Rozhodně mi přišel epičtější a lepší než ten starý s Jeffem Bridgesem.
Cobra: Ty jsi hrál hru nebo demo? Nevidím hodnocení (nebo hodnostíš taky jen hry, které jsi dohrál?)
Kubulus: Tak na tom se shodneme :-) Je tam navíc a úplně zbytečně...
Jako souboje nebyly nějak profesionálně udělané jako v Princovi z Persie a bylo to jednodušší než hrát za Jacka, ale stejně do té hry zapadl a jak říkám, člověk si na chvíli osahal, jaké je to hrát za něco méně ohroženého.

I když uznávám, že za Jacka to bylo takové vymakanější.
Pivo: Já ti nevim. Mě přišlo, že ten Kong tam byl jen aby se neřeklo, že když je to hra o King Kongu, tak že tam King Kong neni :)
Kubulus: Dobře jsi ten komentář napsal, i když s tím Kongem moc nesouhlasím a bral jsem to, že si člověk vyzkouší hrát za něco silnějšího a uvidí ten rozdíl mezi Jackem a Kongem. Teda až na to, že jeden dinosarus Konga zraňoval stejně jako Jacka a to se mi nelíbilo :-/
Za Konga je hra taky dobrá, ale upřímně za Jacka to bylo více adrenalinové. Hlavně jak jsem se schoval za kamenou zídku a měl prdel, že na mě ten dinousaurus nemůže. No a nečekal jsem, že ten hajzl to probourá a já se lekl, dostal křeč do nohy a rychle valil do nejbližšího tunelu :-)

A je to za Jacka takové originálnější, za Konga si to vychutnáš asi jako částečného Prince a je to fajn, ale prostě klasická bojovka a hopsačka. Navíc se opravdu cítíš jako nějaký slaboch, prostě ubohá potrava pro ještěry a přitom tě hra nemusí trápit vyšší obtížností - tak se mi to líbí.
Takže je to prakticky stejná struktura jako v java hře na mobil, dle tohoto filmu. Chvíli tombraiderovat za chlápka, chvíli běhat po džungli s Kongem a bojovat. Tak to by mohlo bejt dobrý. Nicméně, v javahře je to naopak, více ze hraje za Konga.
Myslíš? No záleží jak dlouho s ním budeš bojovat s těmi Tyranosaury, já je vesměs chytil, vylomil jim čelist a čest :-)

Ale jo, možná hodinu. Ale i tak se za Konga moc nehraje a je to takový bonus, že si může člověk odpočinout od Jacka.
Jinak, jak čtu lordův komentář, tak by se dalo i souhlasit. Ale v New Yorku strávíte snad jen 15 minut a tam to vypadá, jako by ta hra byla způlky špatná a to vůbec není pravda.

Ta Jungle je udělána skvěle a ta tvoří 98% hry.
To bys měl. Ta hra mě celkem překvapila. Kdyby to byla obyčejná střílečka, tak by to vůbec nebavilo, ale takhle celkem fajn. A to 80% už nedávám každé druhé hře.
Ale jo, celkem fajná hra. Přinejmenším je to aspoň trochu originální a nevidí se prvky této hry v každé druhé další hře.
Grafika na svou dobu ujde, i když je místy hranatá. No, zatím jsem u toho strávil pouze půl hodiny, tak uvidíme, jestli mě to udrží do konce a bude mě to stále stejně bavit.

Jen ta jungle je furt stejná a stejná, ale aspoň příšery to oživují.
Tyranosaurus byl hodně hranatý a škaredý v porovnání třeba s turokem, kde vypadal T-Rex jako živý :-) To je pravda, ale demo se mi jinak zdálo hodně v klidu. Rád si to někdy zahraju, jak bude příležitost.
King Kong je hlavne konzolovka, takze nejspis pocitali s tim, ze napriklad zubaty hrany nejsou na rozmazle televizi tolik videt...
Tak to je v klidu :-)
Ale vypadalo celkem dobře i to demo, jenom třeba takové Call of Cthulhu se mi zdá, že má lepší grafiku a přitom jsem myslel že jsou si hodně podobné co se týče efektů mlhy a ostrosti obrazu.
Pipboy: Možná :-)
Právě jsem si myslel o nějakých efektech počasí, že jsou lepší, tak mě napadlo, že já jsem hrál jenom demo, jestli nemá třeba horší grafiku. Někdy demo nenabízí nějaké efekty a může se hrát na střední jakoby. Já dával všechno na max. Vypadalo to dobře, ale....víte ne?
pri bezne YT kvalite neni nic neobvykleho ze si mozek divaka domysli detaily ktere tam ve skutecnosti vubec nejsou :)
"V porovnání s videi z youtubu to vypadá hůře."

O_O Tohle je u něčeho možné??? Konec světa se blíží...
Zkoušel jsem demoverzi, ale jak to hraju na nejvyšší detaily, tak mi ta grafika stejně nějak nesedí. V porovnání s videi z youtubu to vypadá hůře. Asi demovka nenabízí grafické efekty v plné verzi nebo nevím, ale jako hra mě to celkem bavilo. Ani to moc nestojí v obchodech, ale beztak si to koupím a vyjde to s nějakým časopisem levněji, takže zatím kašlu.