@Solidor (03.12.2019 21:53): Uz jsou predobjednavky na PSN. zaklad 1499 a nejaka mega edice za 2500 nebo tak. Mysli to vazne !! :)
byl bych rad kdyby nebyla zadna krabicovka, abych se s tim nemusel zatezovat. Sehnat puvodni P5 ve steelbooku byly dost nervy :)
tak jsem to zrychleni souboju videl v praxi na streamu japonske verze. A je to tak, souboj trva asi 7 vterin, u beznych nepratel :) Ale prislo mi ze jde spis o nejake predem pripravenou akci co se tlacitkem opakuje dokola, nebo neco v tom smyslu. Nevypadalo to ze by to slo nejak pouzivat u souboju kde akutne hrozi wipe party a je treba to nejak planovat.

link na stream, ale nevim jak dlouho jeste pobezi.
Možná odpadne ten backtracing v některých dungeonech. To shánění ID karet bylo dobré svinstvo. Ani ty výslechy a hádanky nebyly moc chytré. Tak mě napadá zkrátit hlavně takové pasáže.
The devs estimate that Persona 5 Royal, while taking longer than Persona 5 due to the extra content, will still only have total playtime in the same ballpark as the original game, or maybe slightly higher. This is because things like load times and the amount of time each battle takes have been shortened, and the amount of time taken to beat existing Palaces have been optimized, so the extra features basically make up for that time.

To jsem zvědavej...
@SíDžej (24.04.2019 23:09): Ja zas doufam ze to bude duvod to dohrat, poprve jsem odpadl za pyramidou.
Ale tak nejak vim v cem byl zakopany pes, a pujdu na to trosku jinak, porad verim ze to skutecna muze byt super hra, nezanevrel jsem na ni:)

I kdyz za mesic vyjde dvojka Trails of Cold Steel na PS4, kterou jsem jeste nehral. A koncem roku trojka. Coz hrani Persony Royal v roce 2020 trosku stavi do pozice ze se mi nebude chtit a bude vyhlizet Trails Final Chapter :)
Sice to vypadá pěkně, ale potřetí to hrát fakt nebudu, i kdybych to sehnal někdy pozděj za levno.
Ahoj hral nekdo new game plus, jen by me zajimalo zda se nejak potom prenasi veci, penize a hlavne staty pripadne social linky dekuji
Ahoj dotaz pro ty kteri hru dohrali jak je v persone zvykem na konci je velky boss, nebudu mi problem s bosem rekneme kdyz budu level 35-40 nejlehci obtiznist - me totiz to bojovani nikdy moc v personach nebralo.
@Charllize (23.03.2019 16:09): Už v traileru je vidět nějaká nová postava. Není jasné jestli se jedná o novou hl. postavu, člena party nebo social link.

Here’s what’s being said in the trailer:

“What are your thoughts on the Phantom Thieves?”
New female character: “It’s wonderful thing to help other people… but if I had to say, I don’t like them. I just have a feeling that the way the Phantom Thieves doesn’t help fix the world or help anyone. In the end, I think those are things you must fix yourself.”
@7c (23.07.2018 20:47): system kdy treba postavu z levelu 50 das zpet treba na lvl 15. Ucelem by melo byt to ze takto delevelovana postava by mela mit vetsi rust statu. Tedy treba na lvl 50 jsi mel 1500 zivotu a po delevelingu a opetovnem nabyti lvl 50 by jsi mel tech zivotu treba 1800. Jenze dle mych praktickych zkousek to melo zanedbatelny vliv, ten narust byl minimalni a nevyplatilo se to. Mozna kdyz bych to udelal z levelu 99 na lvl 15 bude ten narust vetsi, aspon by to tak melo byt, ale stejne se to podle me nevyplati. Je to pomerne znamy system z japonskych DRPG, ale tady je nejaky spatne udelany. Navic to ani asi nema vyznam, jedine kdyz bys chtel mermomoci mit vypilovany staty. Ta hra neni zas tak strasne obtizna, i na nejvyssi obtiznost co jsem ji hral.

U povolani je problem ze se neprenaseji pasivni skilly a jsou pevne dane pro to ktere povolani, aktivni skilly se daji kombinovat napric povolanimi, ale pasivy ne, takze clovek stejne pak trci na tom jednom co ma dobry pasivy.

A video z dvojky:)
@7c (23.07.2018 18:49): Ona je na PC? Hmm.
Asi zatim ne, pac se chysta komplet edice i s dvojkou dokupy pro PS4 v jednom baleni (asi i PC pak).

Ale klidne si to kup, z tech dungeonu ti pujde hlava kolem. A muzes je cele zacakat krvi nepratel, a zustane to tak az do konce. Taky plne 3D nepratele misto artworku tomu davaji trosku lepsi pocit kvality:)

Je to diky tem rozlehlym dungeonum celkem hardcore a ma to zajimave featury jako balancovani na lanech nad propasti nebo uspokojovani ega samotneho dungeonu a tak podobne. Bohuzel system povolani se moc nepovedl a deleveling postav kvuli vyssim statum taky ne.
@Drolin (23.07.2018 13:28): Už si brousím nůž. Doufej, že mě nikdy nepotkáš...

Ale nějak si zapomněl zmínit u P2 ty otravné a zdlouhavé souboje. První dva díly nikdy nebyly globálně uznávané (v porovnání s dalšími), protože nenabízejí žádnou nástavbu nad obyčejná JRPG. A dnes by určitě neprorazily, jak ukázal neúspěch PSP remaků.