Peggle Extreme

11.09.2007

freeware (dříve placená hra)

Peggle Extreme je speciální verze Peggle. Samotná hra má 10 úrovní a staví na úplně stejných principech jako původní Peggle, tedy trefit na hracím poli všechny oranžové pegy.

Jako bonus hra obsahovala na pozadí obrázky a zvuky z her v Orange Boxu (Half-Life 2: Episode Two, Team Fortress 2, Portal), takže jste se například mohli trefovat do pegů, které byly poskládány do tvaru Stridera, nebo střílet skrze známé oranžové a modré portály.

Hra byla původně vytvořena jako bonus pro majitele The Orange Box, ale už byla uvolněna zdarma pro všechny, stačí pouze mít Steam.

Na Peggle se mi nejvic libi Oda na radost pri uspesnem zasazeni posledniho hnedeho bazmeku :P

Peggle Extreme je moje první hra ze série Peggle a určitě nebude poslední. Je sice krátká a obsahuje pár levelů, dnes je ale zdarma (je to vlastně takové demo) a nabízí výbornou zábavu, i když na hodně krátkou dobu. Určitě doporučuji, je to zdarma a pokud se vám zalíbí tak si s ní (případně s jinými verzemi Peggle) užijete hodně zábavy.

Pro: Dnes je již zdarma, zpracování, zvuky (nikoliv hudba), dobrá hratelnost

Proti: Pouze 10 levelů - hra mi trvala něco přes hodinu