Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Panzer Paladin

21.07.2020
--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Lidstvo v nedaleké budoucnosti čelí démonické hrozbě z dalekých koutů vesmíru. Po celé Zemi se začaly objevovat bytosti známé z různých mytologií třímající mocné zbraně, jenž rozsévají teror. Příšery jsou zničitelné jen jejich vlastními zbraněmi a jelikož žádný člověk je nemůže použít, aniž by byl posednut, jedinou naději na záchranu zůstává obrněný robotický mech Paladin a androidní pilotka Flame.

Panzer Paladin je retro 8-bitová plošinovka, ve které během 17 úrovní navštívíte různé místa po celém světě a bojujete v nich s démony a jejich pány. Během průchodu hrou získáváte z poražených nepřátel i z tajných skrýší zbraně, jejichž druhů je ve hře přes stovku a jež se liší základními vlastnostmi. Zbraně však mají omezenou výdrž a po několika seknutích se zničí, ovšem můžete je po nepřátelích i házet nebo je rozlomit a tím vyvolat kouzlo, které vás například vyléčí nebo vyšle mocný úder směrem k nepřátelům. Jednotlivé úrovně absolvujete v obrněném robotovi, ale v určitých místech je třeba z něho vystoupit, abyste se dostali přes užší místa. Zranitelnější pilotka však není zcela bezbranná a díky svému laserovému meči může šlehat po monstrech nebo se přehoupnout nad propastmi.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.