@Matthias (27.03.2012 11:10): Asi máš pravdu ale já si stejně pod pojmem datadisk představím něco, co nespustím bez základní hry. Nevím čím to je ale zkrátka beru všechny díly Painkillera jako samostatné hry. Jak se vlastně rozezná datadisk od regulérního dalšího dílu? Podle dvojky v názvu to snad nebude. Podle nového enginu asi taky ne, takže fakt nevím.
tenhle painkiller mě chytl, ale jak už tady říkal někdo, to hledání cesty je fakt hrozný, obvzlášt když na vás furt bafaj nějací hajzli....ale má to pěkně děsivou atmosféru, protože už to není ve stylu: někam vlízt, cesty se uzavřou až všechny vystřílíš jdeš dál. Tady to furt útočí ať vlezete kamkoli. Mě už málem kleplo, když zezadu ty mniši do mě.
Suprová hra. Líbí se mi že sekvence jsou jako komiks. už je to kapánek težší než předchozí díly ale nejlepší grafika.
Kubulus: Jo jo, však už to teď vím, že jsem měl vlízt jen do jedný a tam si počkat na odpověď a dál. Ach jo.
special: Nic ve zlém, ale spam který si tu teď nadělal nemá s diskutováním nic společného.
Jenže to není diskuze.Ty vlezeš do diskuze dvaceti her, všude vybleješ jednu nic neříkající větu a to je vše.A někde ještě uděláš o ničem komentář.Takže jsem se ptal, jestli nejsi zhulenej (tim by se to vysvětlilo), ožralej (tim taky), nebo dementní (to pokud nejsi ani jedno z těch předchozích).
Paul: Totéž si myslím o tobě? Teď jsem byl asi týden bez komplu a chtěl jsem se vyjádřit k pár hrám. To je všechno. Uznávám, že to asi blbě vypadá, ale prostě ber, že jsem fanda a chci o hrách diskutovat.
special - ty jseš zhulenej, vožralej, dementní, nebo všechno dohromady, ne?
A teď otázka k zamyšlení. Zkopčili to nebo je ten příběh tak jednoduše vymyslitelný, že je to prostě "náhoda"? :-)
nečetli jste českou sci-fi knížku "Asfalt"? To je přesně tohle téma - elitní zabiják zemře při akci (s celou svojí jednotkou) a rozhodne se vyčistit peklo od všech belzebubů, kteří v pekle dělají z lidí asfalt... dost syrová akce, námět jako u painkillera resurrection
To je smutné, no. První Painkiller byl celkem fajn a dvakrát jsem si ho projel. Ale jsou i lepší hry.
ja se dostal dokonce do druheho kola, ale je to des a hruza, jedna z chyb, co me na tom dost stve, je, ze se pokouseli o otevrenej herni svet a totalne to nezvladli, takze pulku casu jsem stravil tim, ze jsem hledal, kudy a kam mam vlastne jit a druhou pulku casu jsem z neceho nebo odnekud porad padal (viz ty schody v prvni urovni)
Dle ohlasů nic moc ale řekl bych že húř než jak to předvedl dreamkiller hru udělat nejde
Další Painkiller? O tom jsem vůbec nevěděl, ale zdá se, že stejně jako Dreamkiller to nebude zrovna pecka.