Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Pac-Man 256

75
4 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > arkáda *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
21.06.2016 PCPS4XOne
Vývojáři:
Hipster Whale, 3 Sprockets (sekundární), BANDAI NAMCO Studios (sekundární)
Oficiální stránky:
https://web.archive.org/web/20150905225941…
Pac-Man musí v této hře čelit nejen duchům jako obvykle, ale i slavné chybě z původní hry. V 256. levelu originálního Pac-Mana se začala obrazovka rozpadat do změti znaků a tato porucha pronásleduje hlavního hrdinu i nyní. Musíte tedy nejenom uhýbat nepřátelům a požírat kuličky, ale i neustále postupovat vpřed nekonečnou mapou aby vás "chyba" nedostala.

Naštěstí si můžete pomoci nejenom mega-kuličkami, které dovolují jako obvykle požírat duchy, ale i řadou bonusů. Hra jich obsahuje 21, například laser, tornádo nebo bombu. Pokud vysbíráte 256 kuliček v řadě, vyčistí se celá obrazovka od nepřátel. Hra také obsahuje úkoly, jako sníst 5 jahod nebo zničit 10 duchů laserem, za které dostáváte penízky (malé množství seberete i ve hře). Za ty si můžete bonusy vylepšovat. Hrát je možné ve 14 různých prostředích od klasiky po zahradu nebo třeba měsíc.

Multiplayer je kooperativní až pro 4 hráče. Hra je k dispozici na Steamu a podporuje cloud save a achievementy. Pac-Man 256 vyšel původně na mobilní platformy.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.