Ja taky hraju.. a dobry. Tady na DH neni moznost zaskrtnout, ze mam rozehrano :/
Tak jsem to taky zkusil a dobrý. Hrdinů je ale zbytečně moc, bavit mě budou tak tři. Zatím mě to baví s Bastionem, ale odehrál jsem jen tři hry, takže nijak do hloubky. Jako konkurence TF2 dobrý, ale cena je zbytečně veliká, kupovat asi zatím nebudu.
Kupodivu musím uznat, že je to fakt dobré. Pro mě osobně první zábavná hra od Blizzardu po 13 letech.
Škoda jen dost obyčejnýho prostředí a zbytečně moc líbivých postav. TF2 mělo lepší charaktery.
Je to oživenie tohto "žánru". TF2 si určite udrží fanúšikov už len kvôli cene Overwatch. Ale zatiaľ je to naozaj super. Veľa postáv, schopností :)

-Nakoniec si to možno aj kúpim :D
Zatím parádní zážitek. Ze začátku trochu moc barevné a hektické, ale jak se člověk trochu rozkouká, je z toho jasná a svěží akce. Nechci nic říkat, ale máme tady asi nástupce Team Fortress 2.
Kdo bude zkoušet betu, může si mě na battle.net přidat. Jsem tam jako BINGMAN#2815
Nemate problem s pripojenim? Kolega mi hovoril ze ani vcera ani predvcerom sa mu nepodarilo pripojit na server, ale skusal to len v casoch po praci cca. 19:00+ co moze byt najexponovanejsi cas.
Wut? Tady se na to někdo ptal? Taky bych to rád zkusil, tak jestli má někdo k dispozici, tak nepohrdnu...
@FildasCZ (20.02.2016 23:23): Nevím, Betu jsem nehrál, ale dle videí je to opravdu jen variabilnější TF 2, takže to asi teda nebude pro tebe.
Mě na TF 2 bavila/baví právě ta variabilita. Za každého hrdinu se hraje jinak, není to jen další střílečka. A v Overwatch je hrdinů mnohem více, takže předpokládám, že zábava vydrží ještě déle.
Já lidi někdy nechápu. Co si pročítám internet, tak většina lidí nadává, že hra nebude f2p a přitom tak vypadá a proto ji nebudou hrát... jakože cože? Jak se pozná, že hra vypadá jako f2p? Proč lidem nevadí platit za nový Battlefront? Proč se COD prodává jak na běžícím páse? Protože má blbý čtyřhodinový singl?

Nemám nic proti f2p hrám a je možné, že by na ni třeba i blizz víc vydělal, ale je to rozhodnutí tvůrců. Proč to bojkotovat? Za jiné hry hráčům nevadí dát třebas i 60€.
@Barbar Conan (09.11.2015 09:50): TF2 sice přešlo z placené na freeware verzi, ale Overwatch bych na to moc netipoval.

@Karasman (09.11.2015 11:54): WoW svým způsobem může být "zdarma" - podobně jako EVE nemusíš platit žádné peníze (platí je za tebe jiní). Pochopitelně je to ale něco úplně jiného než f2p.

K tématu - osobně se na Overwatch těším především kvůli visuální stránce (z mého pohledu dokonalé pojetí, které doufám způsobí průlom v "character design" ve hrách a animaci).
@BINGMAN (08.11.2015 23:46): kdepak, ale hra prostě vypadá jako f2p a za ty prachy mi to nestojí ;) mrzí to, protože právě na f2p by to mohla bejt skvělá hra a s určitýma vnitřníma poplatkama, jako skiny a tak, by se tím dalo vydělat daleko víc podle mě :)
já se o hru taky celkem zajímal, ale z toho, že to není f2p, jsem uplně v šoku :/ za plnou cenu to zas tak skvělý není :/
Pche. Já se na Overwatch teda upřímně docela těším, přemejšlím, že za to i ty prachy dám. Na TF2 mám super vzpomínky a tohle vypadá dost podobně.
Vlastně od tý doby jsem žádný pořádny mulťácký FPSko nehrál. CoD a Battlefield bojkotuju kvůli DLC.
A kdo by jako mohl odolat McCreemu aka Clint "Blondie" Eastwoodovi? :-O
@Karasman (08.11.2015 07:57): Proč moc? Takové nové COD stojí 60 éček a nabízí slabší singl a ne tak variabilní multiplayer. Taky by se mi líbilo, kdyby to prodávali za míň, ale nepříjde mi to neadekvátní. Zábavy si myslím (pro mě) nabízí min. na 100 hodin, což je za tu cenu dobrý.
Ale stejně si myslím, že hra půjde po roce po dvou do f2p, jak TF2. Tak si ten rok chci alespoň užít :)
@BINGMAN (08.11.2015 02:43): Upřímně jsem tohle fakt nečekal, měl jsem za to, že f2p bude u Blizzardu klasika. Možná je to takhle lepší, ale plnou palbu mi přijde hodně. 20E bych možná dal, tohle už je moc.
Jsem docela rád, že hra nebude f2p. Alespoň to tam nebude plné dětí, jak v TF2, kde hraje polovina za Spye a ta druhá za Snipera. Zatím nejočekávanější hra roku 2016.