Pozor ale, ja som nenapísal v komentáry že ten dej je dobrý. Ja som napísal, že je presne taký aký som očakával - mysteriózny. A o tom niet pochýb.

To či je ten dej dobrý alebo nie môžeme polemizovať. Pre mňa osobne, kvalita deja nehrá takmer žiadnu rolu. Ja nehrám hry, kvôli deju - rovnako ako nemám rád príliž epické filmy či knihy. Moja pozornosť je prevažne venovaná momentom.
I když, na druhou stranu tě chápu, taky se mi stalo něco podobného s Moment of silence.
Ebb, jde spíše o to. že ten děj uvádíš jako klad. A imho je to fakt blbost, vypl jsem to asi po hodině.
to si zopakoval klasickou poučku. já vím co znamená mysteriozní, v podání téhle hry je to ale tak trochu mimo. že to píšou v oficiálním popisu už tím tuplem znamená, že je to nesmysl :-). Dohrál jsem spoustu adventur, ale Overclocked má jednoznačně nejubožejší děj.
Záhadné, tajuplné. Mysteriózne neznamená, že to musí byť supernaturálne, alebo horrorové. V hre sa dej odkrýva opačne a teda z konca udalostí na začiatok - pri pohovoroch s psychicky narušenými pacientami.
Rovnako je to aj oficiálny popis k hre zo stránky kde som to kúpil: Theme: Psychological, Mystery, Drama.
Nabudúce "you gotta be kiding" napíš aspoň správne s dvomi d.
začátek mi přišel hodně atmosferický, ale později se to dost podělá.
Tak jsem včera trochu nakoukl, vypadá to na průměrnou adventuru. Hudba stejně jako v Moment of Silence velmi zdařilá. Rovněž videa jsou podobné, ale pořád mi na hře něco nesedí. Je to takové jalové.